🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Вила Креспи и магията на Антонино Канавачуоло — Orta San Giulio
← Back
Дворци, вили и замъци 📍 Orta San Giulio, Italy 309 views

Вила Креспи и магията на Антонино Канавачуоло

Villa Crespi (по-рано Villa Pia) - историческа вила, разположена в град Орта Сан Джулио, на брега на езерото д ' Orta.La резиденция е построена през 1879 г. по инициатива на предприемача Cristoforo Бениньо Crespi, видни деятели на семейството Crespi, успешно работещи в текстилнат...

Вила Креспи и магията на Антонино Канавачуоло — Orta San Giulio, Italy.

Location
Orta San Giulio
Type
Дворци, вили и замъци
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Открийте Вила Креспи и магията на Антонино Канавачуоло

Вила Креспи и магията на Антонино Канавачуоло - Orta San Giulio | Secret World Trip Planner

Villa Crespi (по-рано Villa Pia) - историческа вила, разположена в град Орта Сан Джулио, на брега на езерото д ' Orta.La резиденция е построена през 1879 г. по инициатива на предприемача Cristoforo Бениньо Crespi, видни деятели на семейството Crespi, успешно работещи в текстилната промишленост, който искаше да я използва като лятна резиденция. Вилата е наречена Вила Пиа в чест на съпругата Пиа Травели. Името все още се чете на страничните порти на сградата. [2] Архитект Анджело колла, един от най-престижните по онова време, следваше строителните работи. Сградата остава собственост на Креспи до 1929 година. През годините, особено през тридесетте години, вилата се превърна в място за много поети, индустриалци и членове на аристокрацията до крал Умберто I на Савой. За кратко време той беше и духовен престой за религиозната епоха. До края на 80 - те години тя е превърната в хотел. От 1999 г. villa Crespi се превърна в царство на известния готвач Кампано Антонино Каннаваччуоло и в същото време е страхотно хотела в мавритански стил. истинска Алхамбра на езерото.

Вила Креспи и магията на Антонино Канавачуоло - Orta San Giulio | Secret World Trip Planner
Вила Креспи и магията на Антонино Канавачуоло - Orta San Giulio | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Orta San Giulio

Start with Вила Креспи и магията на Антонино Канавачуоло, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Вила Креспи и магията на Антонино Канавачуоло
    📍 Orta San Giulio
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away
  3. 03
    Evening
    📍 3 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Orta San Giulio

Experiences nearby · Orta San Giulio

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif