🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Кортона орчмын хамгийн сонирхолтой тосгон бол Кастиллион Фиорент юм — Castiglion Fiorentino
← Back
Тосгод 📍 Castiglion Fiorentino, Italy 406 views

Кортона орчмын хамгийн сонирхолтой тосгон бол Кастиллион Фиорент юм

Кортона орчмын хамгийн сонирхолтой тосгон бол Кастиллион Фиорентино юм. Tuscan тосгонд та хотын танхим харж болно, болзоо Perugia ноерхлын үед арван дөрөв дэх зууны буцаж. Sant ' Angelo сүмийн дотор Pinacoteca Comunale байрлаж байна, нь мөргөлийн объект үзэсгэлэн байна, Орон нутг...

Кортона орчмын хамгийн сонирхолтой тосгон бол Кастиллион Фиорент юм — Castiglion Fiorentino, Italy.

Location
Castiglion Fiorentino
Type
Тосгод
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Кортона орчмын хамгийн сонирхолтой тосгон бол Кастиллион Фиорент юм

Кортона орчмын хамгийн сонирхолтой тосгон бол Кастиллион Фиорент юм - Castiglion Fiorentino | Secret World Trip Planner

Кортона орчмын хамгийн сонирхолтой тосгон бол Кастиллион Фиорентино юм. Tuscan тосгонд та хотын танхим харж болно, болзоо Perugia ноерхлын үед арван дөрөв дэх зууны буцаж. Sant ' Angelo сүмийн дотор Pinacoteca Comunale байрлаж байна, нь мөргөлийн объект үзэсгэлэн байна, Орон нутгийн керамик, алт мөнгөний дарханы, түүнчлэн Umbrian болон Tuscan сургуулийн зураг гэх мэт. Мөн айлчлалын үнэ цэнэтэй, Torre дел Cassero, XIV болон Praetorian ордны дунд эргэн тойронд дахин бүтээж, онд баригдсан 1412, нь хотын номын сан, Археологийн музей өг. Эцэст нь бид Васари нь гуйлан торх онцлон, онд баригдсан 1513 (Town Hall талбай) болон хотын театр, арван есдүгээр болон хорьдугаар зууны хооронд баригдсан.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Castiglion Fiorentino

Start with Кортона орчмын хамгийн сонирхолтой тосгон бол Кастиллион Фиорент юм, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Кортона орчмын хамгийн сонирхолтой тосгон бол Кастиллион Фиорент юм
    📍 Castiglion Fiorentino
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.5 km away
  3. 03
    Evening
    📍 8.7 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Castiglion Fiorentino

Experiences nearby · Castiglion Fiorentino

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif