🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Ла Toma del Lait Brusc Ай Bianca Alpina — Valle di Susa
← Back
Орон Нутгийн Бүтээгдэхүүн 📍 Valle di Susa, Italy 247 views

Ла Toma del Lait Brusc Ай Bianca Alpina

Улаан Лай Лит сойз, эсвэл Биосан Альфа нь түүхий эд юм, хэсэгчлэн скам болон шулуун сэгсрэх нь хавтгай нүүр нь цилиндр хэлбэртэй цилиндр хэлбэртэй дунд насны үхрийн сүү бяслаг. Жин 3.0-аас 6.0 кг. Гөлгөр болон бага зэрэг тогтмол бус царцдас, саарал, эсвэл өнгө нь бага зэрэг улбар...

Ла Toma del Lait Brusc Ай Bianca Alpina — Valle di Susa, Italy.

Location
Valle di Susa
Type
Орон Нутгийн Бүтээгдэхүүн
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Ла Toma del Lait Brusc Ай Bianca Alpina

Ла Toma del Lait Brusc Ай Bianca Alpina - Valle di Susa | Secret World Trip Planner

Улаан Лай Лит сойз, эсвэл Биосан Альфа нь түүхий эд юм, хэсэгчлэн скам болон шулуун сэгсрэх нь хавтгай нүүр нь цилиндр хэлбэртэй цилиндр хэлбэртэй дунд насны үхрийн сүү бяслаг. Жин 3.0-аас 6.0 кг. Гөлгөр болон бага зэрэг тогтмол бус царцдас, саарал, эсвэл өнгө нь бага зэрэг улбар шар, хөгшрөлтийн явцад илүү хүчтэй болох хандлагатай. Тууштай, хальки болон үйрмэгтэй оо, нүх ч, Зааны Ясан цагаан ялгаатай өнгө нь бага зэрэг сүрэл, шар. Амтлагч хамааран илүү их эсвэл бага хүчтэй хүчиллэг нь тааламжтай амт.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Valle di Susa

Start with Ла Toma del Lait Brusc Ай Bianca Alpina, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Ла Toma del Lait Brusc Ай Bianca Alpina
    📍 Valle di Susa
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 6 km away
  3. 03
    Evening
    📍 8 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Valle di Susa

Experiences nearby · Valle di Susa

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif