🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Abbey sanctuary de Santa Maria a Mare, oileáin Tremiti — San Nicola di Tremiti
← Back
Áiteanna Reiligiúnacha 📍 San Nicola di Tremiti, Italy 189 views

Abbey sanctuary de Santa Maria a Mare, oileáin Tremiti

Ar bharr an oileán de San Nicola, as a bhfuil rocky spor cionn na farraige iontach de Tremiti, amharclann na mainistreach de Santa Maria Láir tógadh i 1045 ag manaigh Beinidicteach, go luath a bheith ina go háirithe beloved tearmann. Athraithe sa naoú haois déag tá sé ar cheann d...

Abbey sanctuary de Santa Maria a Mare, oileáin Tremiti — San Nicola di Tremiti, Italy.

Location
San Nicola di Tremiti
Type
Áiteanna Reiligiúnacha
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Abbey sanctuary de Santa Maria a Mare, oileáin Tremiti

Abbey sanctuary de Santa Maria a Mare, oileáin Tremiti - San Nicola di Tremiti | Secret World Trip Planner

Ar bharr an oileán de San Nicola, as a bhfuil rocky spor cionn na farraige iontach de Tremiti, amharclann na mainistreach de Santa Maria Láir tógadh i 1045 ag manaigh Beinidicteach, go luath a bheith ina go háirithe beloved tearmann. Athraithe sa naoú haois déag tá sé ar cheann de na seoda ar an ailtireacht Lár agus i ndeisceart na Hiodáile. Taobh istigh is féidir leat admire an mósáic iontach urlár an corp agus an naoú haois déag, monumental crucifix adhmaid, réad de deabhóid mór.

Abbey sanctuary de Santa Maria a Mare, oileáin Tremiti - San Nicola di Tremiti | Secret World Trip Planner
Abbey sanctuary de Santa Maria a Mare, oileáin Tremiti - San Nicola di Tremiti | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in San Nicola di Tremiti

Start with Abbey sanctuary de Santa Maria a Mare, oileáin Tremiti, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Abbey sanctuary de Santa Maria a Mare, oileáin Tremiti
    📍 San Nicola di Tremiti
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away
  3. 03
    Evening
    📍 10 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · San Nicola di Tremiti

Experiences nearby · San Nicola di Tremiti

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif