🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Altos de Chavón — La Romana
← Back
Ajaloolised kohad 📍 La Romana, Repubblica Dominicana 149 views

Altos de Chavón

Altos de Chavón on Euroopa keskaegse küla miniatuurne koopia, mis asub La Romana linnas Dominikaani Vabariigis. See kiviküla asub künka tipus, kust avaneb vaade Chavóni jõele ja panoraamvaade ümbritsevale maastikule.Küla ehitati 1970. aastatel osana turismiarendusprojektist ning...

Photo · Kim S.

Altos de Chavón — La Romana, Repubblica Dominicana.

Location
La Romana
Type
Ajaloolised kohad
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Altos de Chavón

Altos de Chavón - La Romana | Secret World Trip Planner

Altos de Chavón on Euroopa keskaegse küla miniatuurne koopia, mis asub La Romana linnas Dominikaani Vabariigis. See kiviküla asub künka tipus, kust avaneb vaade Chavóni jõele ja panoraamvaade ümbritsevale maastikule.Küla ehitati 1970. aastatel osana turismiarendusprojektist ning selle projekteeris arhitektide ja disainerite meeskond, mida juhtis kuulus Itaalia disainer Roberto Copa. Linn on ehitatud täielikult korallkividest ja -tellist ning sellel on rida munakivist tänavaid, platse, kirikuid ja kauplusi, kust avanevad kaunid panoraamvaated.Tänapäeval on Altos de Chavón populaarne turismiobjekt La Romana piirkonnas. Keskaegne küla on suurepärane koht romantiliseks jalutuskäiguks või Dominikaani Vabariigi kultuuri ja ajalooga tutvumiseks. Linn on täis käsitööpoode, kunstigaleriisid ja restorane, mis pakuvad külastajatele võimalust osta kohalikke kunstiteoseid, käsitööd ja suveniire või lihtsalt nautida romantilist õhtusööki koos panoraamvaadetega ümbritsevale maastikule.Altos de Chavónis asub ka piirkondlik arheoloogiamuuseum, kus on välja pandud ulatuslik kollektsioon kolumbuse-eelsetest ja koloniaalajastu esemetest. Muuseum pakub külastajatele võimalust tutvuda piirkonna ajalooga alates Hispaania kolonisatsioonist kuni Kolumbuse-eelse Taina kultuurini.Siin asub ka mainekas Altos de Chavóni disainikool, kunsti- ja disainikõrgkool, mis meelitab üliõpilasi üle kogu maailma. Kool pakub laia valikut programme, sealhulgas fotograafia, moe, graafika, animatsiooni ja tootedisaini.Kokkuvõttes on Altos de Chavón ainulaadne ja põnev turismisihtkoht Dominikaani Vabariigis. Keskaegne küla pakub oma korallkivist arhitektuuri, kaunite vaadete, käsitööpoodide, restoranide ja arheoloogiamuuseumiga külastajatele mitmesuguseid kultuurilisi ja ajaloolisi elamusi. Kui plaanite puhkust La Romana piirkonnas, külastage kindlasti Altos de Chavóni, et külastada seda unustamatut paika.

Altos de Chavón - La Romana | Secret World Trip Planner

Experiences nearby · La Romana

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app