🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Banku — Nizhnij Novgorod
← Back
Jauregiak, Gazteluak 📍 Nizhnij Novgorod, Russia 220 views

Banku

Estatuko Banku, 1911-1913 eraiki 300 urtemuga Dinastia urteurrena dela eta, bi solairuko dorre biribila eder, maitagarrien ipuin gaztelu baten antza eraikin bat da. Barnealdea fresko bikainez dago apainduta, eta solairu bakoitzeko gelaurreak ispilu "magikoz" estalita daude, konda...

Photo · Mia J.

Banku — Nizhnij Novgorod, Russia.

Location
Nizhnij Novgorod
Type
Jauregiak, Gazteluak
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Banku

Banku - Nizhnij Novgorod | Secret World Trip Planner

Estatuko Banku, 1911-1913 eraiki 300 urtemuga Dinastia urteurrena dela eta, bi solairuko dorre biribila eder, maitagarrien ipuin gaztelu baten antza eraikin bat da. Barnealdea fresko bikainez dago apainduta, eta solairu bakoitzeko gelaurreak ispilu "magikoz" estalita daude, kondairaren arabera, bertan islatzen direnen bi desira, material bat eta bestea espirituala betetzen dituztenak. Eraikin hau, publikoari irekita urtean behin bakarrik (Maiatzaren 17) gaia argazkiak egingo dira gehien maite bisitariek.Hitza: Bolsha Pok

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Nizhnij Novgorod

Start with Banku, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Banku
    📍 Nizhnij Novgorod
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 4.4 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Nizhnij Novgorod

Experiences nearby · Nizhnij Novgorod

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif