🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Capo Caccia гэрэлт цамхаг — Capo Caccia
← Back
Маяк 📍 Capo Caccia, Italy

Capo Caccia гэрэлт цамхаг

Энэ нь Алгеро хотоос 25 км-ийн зайд орших алдарт Гротте ди Неттуногийн дээгүүр ижил нэртэй хошуунд байрладаг. Гурван давхар цагаан блокоос дээш өргөгдсөн 25 метр өндөр цамхагаас бүрддэг. Энэ нь 1864 онд ашиглалтад орсон бөгөөд Италийн хоёр дахь өндөр гэрэлт цамхаг юм.

Photo · Freyan M.

Capo Caccia гэрэлт цамхаг — Capo Caccia, Italy.

Location
Capo Caccia
Type
Маяк
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Capo Caccia гэрэлт цамхаг

Capo Caccia гэрэлт цамхаг - Capo Caccia | Secret World Trip Planner

Энэ нь Алгеро хотоос 25 км-ийн зайд орших алдарт Гротте ди Неттуногийн дээгүүр ижил нэртэй хошуунд байрладаг. Гурван давхар цагаан блокоос дээш өргөгдсөн 25 метр өндөр цамхагаас бүрддэг. Энэ нь 1864 онд ашиглалтад орсон бөгөөд Италийн хоёр дахь өндөр гэрэлт цамхаг юм.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Capo Caccia

Start with Capo Caccia гэрэлт цамхаг, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Capo Caccia гэрэлт цамхаг
    📍 Capo Caccia
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away
  3. 03
    Evening
    📍 0.5 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Capo Caccia

Experiences nearby · Capo Caccia

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif