🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Château du Colombier — Salles-la-Source
← Back
Pałace i zamki 📍 Salles-la-Source, France 150 views

Château du Colombier

Kwadratowa wieża jest najstarszą częścią Château du Colombier, ale dokładna data budowy nie jest znana. Została powiększona w XIII i XIV wieku. W latach 2001-2002 otwarcie sali fresków zakończyło zwiedzanie zamku i pozwoliło zwiedzającym doświadczyć wyrafinowania jego renesansowe...

Photo · Sally T.

Château du Colombier — Salles-la-Source, France.

Location
Salles-la-Source
Type
Pałace i zamki
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Odkryj Château du Colombier

Château du Colombier - Salles-la-Source | Secret World Trip Planner

Kwadratowa wieża jest najstarszą częścią Château du Colombier, ale dokładna data budowy nie jest znana. Została powiększona w XIII i XIV wieku. W latach 2001-2002 otwarcie sali fresków zakończyło zwiedzanie zamku i pozwoliło zwiedzającym doświadczyć wyrafinowania jego renesansowej dekoracji (XVI wiek)

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Salles-la-Source

Start with Château du Colombier, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Château du Colombier
    📍 Salles-la-Source
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 10.8 km away
  3. 03
    Evening
    📍 13.5 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Salles-la-Source

Experiences nearby · Salles-la-Source

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app