🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Cuan Dickenson — Dickenson Bay
← Back
Cois Farraige 📍 Dickenson Bay, Antigua e Barbuda 145 views

Cuan Dickenson

Is trá álainn í Bá Dickenson atá suite ar chósta thiar thuaidh Antigua sa Mhuir Chairib. Aithnítear mar gheall ar a uiscí turquoise soiléir criostail, gaineamh bog bán, agus cladaí pailme-lined, tá Dickenson Bay ina cheann scríbe tóir le haghaidh grianghortha, snámha, agus spóirt...

Photo · Alyssia B.

Cuan Dickenson — Dickenson Bay, Antigua e Barbuda.

Location
Dickenson Bay
Type
Cois Farraige
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Cuan Dickenson

Cuan Dickenson - Dickenson Bay | Secret World Trip Planner

Is trá álainn í Bá Dickenson atá suite ar chósta thiar thuaidh Antigua sa Mhuir Chairib. Aithnítear mar gheall ar a uiscí turquoise soiléir criostail, gaineamh bog bán, agus cladaí pailme-lined, tá Dickenson Bay ina cheann scríbe tóir le haghaidh grianghortha, snámha, agus spóirt uisce. Leis an radharcra pictiúrtha agus an t-atmaisféar suaimhneach, cuireann sé suíomh foirfe ar fáil do dhaoine a bhfuil grá acu ar an trá agus dóibh siúd atá ag lorg Paradise trópaiceach. Cibé an bhfuil tú ag iarraidh an ghrian a mhúscailt, dul ag siúl go suaimhneach feadh an chladaigh, nó taitneamh a bhaint as gníomhaíochtaí uisce mar snorcallú agus scaird-sciáil, ní mór breathnú ar Bá Dickenson in Antigua.

Cuan Dickenson - Dickenson Bay | Secret World Trip Planner
Cuan Dickenson - Dickenson Bay | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Dickenson Bay

Start with Cuan Dickenson, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Cuan Dickenson
    📍 Dickenson Bay
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 14.1 km away
  3. 03
    Evening
    📍 17.8 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Dickenson Bay

Experiences nearby · Dickenson Bay

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app