🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Focaccia kapuccinoarekin — Monterosso al Mare
← Back
Plater Tipikoak 📍 Monterosso al Mare, Italy 116 views

Focaccia kapuccinoarekin

Cappuccinoarekin focaccia konbinazio ezohikoa irudituko zaie batzuentzat, baina La Spezian eta Liguriako beste leku batzuetan, bertako askorentzat gosari tipiko eta maitatua da. Bisitariak harritu ditzakeen arren, tokiko tabernariak ez dira harrituko konbinazio hau eskatzen duzun...

Photo · Malika B.

Focaccia kapuccinoarekin — Monterosso al Mare, Italy.

Location
Monterosso al Mare
Type
Plater Tipikoak
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Focaccia kapuccinoarekin

Focaccia kapuccinoarekin - Monterosso al Mare | Secret World Trip Planner

Cappuccinoarekin focaccia konbinazio ezohikoa irudituko zaie batzuentzat, baina La Spezian eta Liguriako beste leku batzuetan, bertako askorentzat gosari tipiko eta maitatua da. Bisitariak harritu ditzakeen arren, tokiko tabernariak ez dira harrituko konbinazio hau eskatzen duzunean.Focaccia Liguriako sukaldaritza-espezialitate ospetsuenetako bat da, bere oinarri leun eta lurrintsuarekin, oliba olioarekin eta itsas gatzarekin aberastua, eta askotan cherry tomateekin, oliba edo bestelako jakiekin apainduta. La Spezian, focaccia sarritan gozatu ohi da, bakarrik edo edari bero batez lagunduta, adibidez kapuccinoa.Cappuccino, espresso eta esne beroaren konbinazioa, kakao edo kanela hautsarekin, gosariarekin batera ohi den edari italiar tradizionala da. Batzuk kappuccinoa croissant gozoekin edo briochearekin lotzen ohituta egon daitezkeen arren, La Spezia inguruan, focaccia da askorentzat edari goxo honekin laguntzeko.Focaccia leun eta zaporetsua eta kapuccino krematsuaren konbinazioak zapore eta testuren oreka ezin hobea sortzen du, gosari hau zapore esperientzia paregabea bihurtuz. Hasiera batean ezohiko bikotea dirudien arren, La Speziako gosari tipiko hau dastatzea sukaldaritzako aurkikuntza atsegina izan daiteke, iritziz aldaraziko zaituena.Beraz, La Spezian edo Liguriako beste eremu batzuetan aurkitzen bazara, ez izan zalantzarik eta kapuccinoarekin focaccia probatzeko eta bertako janari kulturan murgildu zaitez. Italiako benetako esperientzia batean murgilduko zara eta eskualde eder honen zaporeak eta tradizioak guztiz baloratu ahal izango dituzu.

Focaccia kapuccinoarekin - Monterosso al Mare | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Monterosso al Mare

Start with Focaccia kapuccinoarekin, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Focaccia kapuccinoarekin
    📍 Monterosso al Mare
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.9 km away
  3. 03
    Evening
    📍 2.9 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Monterosso al Mare

Experiences nearby · Monterosso al Mare

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif