🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Gumbalimbas parks — West Bay
← Back
Dārzi un parki 📍 West Bay, Honduras 206 views

Gumbalimbas parks

Gumbalimbas parks ir ekotūrisma parks, kas atrodas Roatanas salā Hondurasā. Šis parks ir lieliska vieta, kur iepazīt salas dabu ar tās neticamo floru un faunu.Parks ir slavens ar savu piekaramo tiltu, kas šķērso džungļus un no kura paveras brīnišķīgi panorāmas skati uz salu. Turk...

Photo · Mirna L.

Gumbalimbas parks — West Bay, Honduras.

Location
West Bay
Type
Dārzi un parki
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Gumbalimbas parks

Gumbalimbas parks - West Bay | Secret World Trip Planner

Gumbalimbas parks ir ekotūrisma parks, kas atrodas Roatanas salā Hondurasā. Šis parks ir lieliska vieta, kur iepazīt salas dabu ar tās neticamo floru un faunu.Parks ir slavens ar savu piekaramo tiltu, kas šķērso džungļus un no kura paveras brīnišķīgi panorāmas skati uz salu. Turklāt parkā dzīvo dažādi eksotiski dzīvnieki, piemēram, pērtiķi, tukāni, iguānas un papagaiļi, kurus var apbrīnot pastaigas laikā pa džungļiem.Gumbalimbas parks ir pazīstams arī ar snorkelēšanas ekskursiju, kuras laikā var iepazīt salas koraļļu rifu. Šeit jūs varat peldēties starp tropiskām zivīm, haizivīm un jūras bruņurupučiem.Parks piedāvā arī iespēju apmeklēt Bodenu dzimtas mājas - vietējās Bodenu ģimenes, kas uz salas dzīvo jau paaudzēm ilgi. Māja ir pārveidota par muzeju, un tajā ir izvietota plaša senlietu un vietējās vēstures kolekcija.Turklāt parkā ir privāta pludmale, kur apmeklētāji var atpūsties un baudīt sauli un kristāldzidro Hondurasas jūru. Ir arī daudz jautru aktivitāšu, piemēram, nūjošana, makšķerēšana un fosiliju rakšana.Kopumā Gumbalimbas parks ir lieliska vieta dabas un piedzīvojumu mīļotājiem, kas vēlas iepazīt Roatanas salas skaistumu ekoloģiskā un aizsargātā vidē.

Gumbalimbas parks - West Bay | Secret World Trip Planner
Gumbalimbas parks - West Bay | Secret World Trip Planner

Experiences nearby · West Bay

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app