🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Hiiglaslik kiikumine — Khet Phra Nakhon
← Back
Folkloor 📍 Khet Phra Nakhon, Thailand 131 views

Hiiglaslik kiikumine

Giant Swing, tuntud kui hiiglaslik kiik, on ikooniline struktuur, mis asub Bangkoki südames, Tais. See on linna ajalooline ja kultuuriline sümbol, mis pärineb iidse Ayutthaya kuningriigi ajast.Giant Swing on umbes 27 meetri kõrgune puitkonstruktsioon, mis koosneb kahest sambast j...

Photo · keira L.

Hiiglaslik kiikumine — Khet Phra Nakhon, Thailand.

Location
Khet Phra Nakhon
Type
Folkloor
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Hiiglaslik kiikumine

Hiiglaslik kiikumine - Khet Phra Nakhon | Secret World Trip Planner

Giant Swing, tuntud kui hiiglaslik kiik, on ikooniline struktuur, mis asub Bangkoki südames, Tais. See on linna ajalooline ja kultuuriline sümbol, mis pärineb iidse Ayutthaya kuningriigi ajast.Giant Swing on umbes 27 meetri kõrgune puitkonstruktsioon, mis koosneb kahest sambast ja nende vahelisest kiigest. Algselt kasutati seda traditsioonilise religioosse rituaali, nn kiikede viskamise tseremoonia tähistamiseks riisikoristusfestivali ajal.Tseremoonia ajal ronisid noored mehed konstruktsioonile ja seoti köie külge. Pärast palvetamist heitsid nad end kiigelt alla, püüdes tabada teise köie küljes rippuvat hõbekotti. See oli julguse ja osavuse proovilepanek, mis näitas nende religioosset pühendumust.Ohutusriski tõttu keelati kiikede viskamise tseremoonia siiski 1932. aastal. Hiiglasliku kiige algne konstruktsioon asendati 2004. aastal esteetilistel ja säilitamise eesmärkidel koopiaga.Tänapäeval on hiiglaslik kiik muutunud populaarseks turismiatraktsiooniks ja Bangkoki linna sümboliks. Külastajad saavad imetleda konstruktsiooni majesteetlikkust ja hinnata selle arhitektuurilist ilu. Seda kasutatakse sageli meeldejäävate fotode ja kaadrite taustaks.Hiiglaslik kiik asub teiste oluliste kultuuriobjektide, näiteks Smaragdse Buddha templi ja Suure kuningliku palee lähedal, mistõttu on see ideaalne peatuspaik külastajatele, kes on huvitatud Bangkoki ajaloo ja kultuuri avastamisest.Oluline on märkida, et hiiglaslikku kiike peetakse ajalooliseks ja religioosseks mälestusmärgiks, seega on oluline näidata üles austust. Külastajad peaksid külastuse ajal riietuma asjakohaselt ja järgima kohalikke reegleid.Kokkuvõttes on Bangkoki hiiglaslik kiik on põnev vaatamisväärsus, mis esindab Ayutthaya kuningriigi ajalugu ja traditsioone. Selle olemasolu võlub külastajaid jätkuvalt, pakkudes neile ainulaadset võimalust sukelduda Tai kultuuri ja selle rikkalikku ajaloopärandisse.

Hiiglaslik kiikumine - Khet Phra Nakhon | Secret World Trip Planner
Hiiglaslik kiikumine - Khet Phra Nakhon | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Khet Phra Nakhon

Start with Hiiglaslik kiikumine, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Hiiglaslik kiikumine
    📍 Khet Phra Nakhon
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 1.1 km away
  3. 03
    Evening
    📍 1.1 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Khet Phra Nakhon

Experiences nearby · Khet Phra Nakhon

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app