🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
K. A. Almgrenning ipak tegirmoni — Repslagargatan 15
← Back
San'at va Muzeylar 📍 Repslagargatan 15, Sweden 179 views

K. A. Almgrenning ipak tegirmoni

K. A. Almgren ipak tegirmon biri Skandinaviyada eng qadimgi saqlanib sanoat muhitlar va Shimoliy Alp tog'lari faqat qolgan tegirmon bo'ladi. Bu yilda Knut avgust Almgren tomonidan tashkil etilgan 1833 u ipak mahsulotlari ishlab chiqarish uchun litsenziya bor qachon. o'n yillar fa...

K. A. Almgrenning ipak tegirmoni — Repslagargatan 15, Sweden.

Location
Repslagargatan 15
Type
San'at va Muzeylar
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About K. A. Almgrenning ipak tegirmoni

K. A. Almgrenning ipak tegirmoni - Repslagargatan 15 | Secret World Trip Planner

K. A. Almgren ipak tegirmon biri Skandinaviyada eng qadimgi saqlanib sanoat muhitlar va Shimoliy Alp tog'lari faqat qolgan tegirmon bo'ladi. Bu yilda Knut avgust Almgren tomonidan tashkil etilgan 1833 u ipak mahsulotlari ishlab chiqarish uchun litsenziya bor qachon. o'n yillar faqat er-xotin keyinchalik ipak tegirmon ayollar uchun Skandinaviya eng yirik ish joyi edi. Shu oila besh avlod davomida ipak ishlab chiqargan. Weawing tegirmon yopildi 1974, lekin Oskar Almgren tomonidan o'n yetti yil o'tgach, yana qayta ochildi. Bugungi kunda Almgrenning tegirmoni 170 yoshli dastgohlar bilan ishlab chiqarilmoqda. Bundan tashqari, bizning sanoat inqilobi tong haqida qiziqarli tarixi namoyish, savdo-sanoat palatasi va yana.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Repslagargatan 15

Start with K. A. Almgrenning ipak tegirmoni, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    K. A. Almgrenning ipak tegirmoni
    📍 Repslagargatan 15
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.4 km away
  3. 03
    Evening
    📍 0.8 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Repslagargatan 15

Experiences nearby · Repslagargatan 15

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app