🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Kaljeronas alas — Via Grotte del Caglieron
← Back
Neaizskartas dabas 📍 Via Grotte del Caglieron, Italy 215 views

Kaljeronas alas

Kaljeronas alas ir brīnišķīga dabas atrakcija, kas atrodas Fregonas apkaimē, netālu no Conegliano, Itālijas Veneto reģionā. Šīs suģestējošās alas ir iegremdētas iespaidīgā dabas vidē, ko ieskauj meži un ūdenskritumi, kas padara tās par ideālu vietu dabas mīļotājiem un pārgājienie...

Photo · Diana M.

Kaljeronas alas — Via Grotte del Caglieron, Italy.

Location
Via Grotte del Caglieron
Type
Neaizskartas dabas
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Kaljeronas alas

Kaljeronas alas - Via Grotte del Caglieron | Secret World Trip Planner

Kaljeronas alas ir brīnišķīga dabas atrakcija, kas atrodas Fregonas apkaimē, netālu no Conegliano, Itālijas Veneto reģionā. Šīs suģestējošās alas ir iegremdētas iespaidīgā dabas vidē, ko ieskauj meži un ūdenskritumi, kas padara tās par ideālu vietu dabas mīļotājiem un pārgājieniem.Kaljeronas alas veidojušās, pateicoties Kaljeronas strauta erozijai, kas gadsimtu gaitā kaļķakmens klintī ir izracis dziļas aizas un cekas. Maršruts cauri alām ļauj izpētīt virkni šauru eju, tuneļu un gravu, ko apgaismo maigas gaismas, radot noslēpumainu un aizraujošu atmosfēru.Apmeklējuma laikā varēsiet apbrīnot iespaidīgus ūdenskritumus, kas līst starp akmeņiem un veido nelielus dabas baseinus. Pa ceļam ir arī tilti un celiņi, kas ļauj šķērsot aizas un pilnībā izbaudīt apkārtējās dabas skatienu.Kaljeronas alas piedāvā arī naturālistiskas interpretācijas ceļu ar informācijas paneļiem, kas palīdzēs jums atklāt apkārtnes floru un faunu. Jūs varēsiet apbrīnot sulīgo veģetāciju, tostarp sūnas, papardes un kāpšanas augus, kas alām piešķir maģisku un suģestējošu aspektu.Šī vieta ir piemērota visu vecumu cilvēkiem un piedāvā dažādas maršruta iespējas, kas atšķiras atkarībā no jūsu vēlmēm un fiziskās sagatavotības līmeņa. Jūs varat izvēlēties starp īsāku un pieejamāku maršrutu vai garāku un prasīgāku ekskursiju, kas vedīs izpētīt alu attālākās un slēptākās vietas.Kaljeronas alas ir īsta apslēpta dārgakmens Veneto reģionā un ir ideāls galamērķis, lai pavadītu dienu ārā, iegremdējot dabas skaistumā. Ja apmeklējat Conegliano, nepalaidiet garām iespēju izpētīt šīs aizraujošās alas un izbaudīt unikālo pieredzi, ko tās piedāvā.

Kaljeronas alas - Via Grotte del Caglieron | Secret World Trip Planner
Kaljeronas alas - Via Grotte del Caglieron | Secret World Trip Planner
Kaljeronas alas - Via Grotte del Caglieron | Secret World Trip Planner
Kaljeronas alas - Via Grotte del Caglieron | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Via Grotte del Caglieron

Start with Kaljeronas alas, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Kaljeronas alas
    📍 Via Grotte del Caglieron
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 10.3 km away
  3. 03
    Evening
    📍 12 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Via Grotte del Caglieron

Experiences nearby · Via Grotte del Caglieron

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif