🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Keyp poygasi — Capo Race
← Back
Panorama 📍 Capo Race, Canada 185 views

Keyp poygasi

Tumanli, tekis va bepusht Cape Race Atlantika okeaniga tushadi. O'zining hayratlanarli qoyalari va mashhur mayoqlari (Titanikdan favqulodda chaqiruvni qabul qilgan!) bilan hamma narsani o'z-o'zidan ko'rish mumkin bo'lgan manzara. Qushchilarga u taqdim etadigan qushchilikning noyo...

Photo · Keira S.

Keyp poygasi — Capo Race, Canada.

Location
Capo Race
Type
Panorama
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Keyp poygasi

Keyp poygasi - Capo Race | Secret World Trip Planner

Tumanli, tekis va bepusht Cape Race Atlantika okeaniga tushadi. O'zining hayratlanarli qoyalari va mashhur mayoqlari (Titanikdan favqulodda chaqiruvni qabul qilgan!) bilan hamma narsani o'z-o'zidan ko'rish mumkin bo'lgan manzara.

Keyp poygasi - Capo Race | Secret World Trip Planner

Qushchilarga u taqdim etadigan qushchilikning noyob imkoniyatlari yoqadi: bu erda 209 tur, jumladan, Buyuk Shearwater, oddiy Eider, qalin tumshug'li Murre, Dovekie va Common Murre ko'rilgan. Bu yerda 2020-yil oxirida makkajo‘xori kraki deb nomlangan noyob qush ham topilgan.

Umuman olganda, iyul - bu hududda qushlar bilan shug'ullanish uchun eng yaxshi vaqt, chunki siz Shimoliy Gannet, Qora oyoqli Kittiwake va Atlantika Puffin kabi ko'p sonli dengiz qushlarini ko'rish imkoniyatiga ega bo'lasiz.

Experiences nearby · Capo Race

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app