🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Kraj, ki ponuja pokrajino redke lepote.  — Cala Gonone
← Back
Obala 📍 Cala Gonone, Italy 198 views

Kraj, ki ponuja pokrajino redke lepote.

Srce Zaliv Orosei,Morski zaselek značilnost mesta Dorgali,od katerih je samo 8 km stran, Cala Gonone ponuja okolje in pokrajino redke lepote. Izredni plaže, zelo bela, set v spektakularne apnenčaste skalne stene, ki iz Sardiniji Supramonte doseči blueest in najčistejših morju, us...

Kraj, ki ponuja pokrajino redke lepote. — Cala Gonone, Italy.

Location
Cala Gonone
Type
Obala
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Kraj, ki ponuja pokrajino redke lepote.

Kraj, ki ponuja pokrajino redke lepote.  - Cala Gonone | Secret World Trip Planner

Srce Zaliv Orosei,Morski zaselek značilnost mesta Dorgali,od katerih je samo 8 km stran, Cala Gonone ponuja okolje in pokrajino redke lepote. Izredni plaže, zelo bela, set v spektakularne apnenčaste skalne stene, ki iz Sardiniji Supramonte doseči blueest in najčistejših morju, ustvarjanje spolnost razglednice, neverjetno, tudi za tiste, ki živijo na otoku. Od tu prečka izredno smaragdno morje,s kratkimi izleti ali planinske poti, ki jih lahko dosežete nekaj najlepših in najbolj znanih zalivi vseh Sardiniji, vključno slavni Cala Luna. Odkrili boste tudi naravne spomenike, edinstvene na svetu, kot je veličastna Jama morskega vola.Na desetine, kanjoni,soteske, soteske in pečine, da Cala Gonone raj za ljubitelje aktivnega turizma in neokrnjene narave. Kraj že zadržujejo v Nuragic era in bogate arheološke ostaline,Cala Gonone se je rodil leta 1700 kot pristanišče za izvoz premoga.

Kraj, ki ponuja pokrajino redke lepote.  - Cala Gonone | Secret World Trip Planner
Kraj, ki ponuja pokrajino redke lepote.  - Cala Gonone | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Cala Gonone

Start with Kraj, ki ponuja pokrajino redke lepote. , then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Kraj, ki ponuja pokrajino redke lepote.
    📍 Cala Gonone
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 6.1 km away
  3. 03
    Evening
    📍 15 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Cala Gonone

Experiences nearby · Cala Gonone

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif