🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Ksiazi loss Sileesias, Poolas — Wa?brzych
← Back
Paleed, villad ja lossid 📍 Wa?brzych, Poland 382 views

Ksiazi loss Sileesias, Poolas

Ksiazi loss Poolas Sileesias ehitati 1263. aastal ja ehitati uuesti 1288.aastal. See on pikk ajalugu on edasi läbi erinevate perekondade ja põlvkondade, kuni see oli lõpuks okupeeritud Punaarmee 1945, misjärel kõik esemeid hävitati või varastatud.Ksi?? kas suurim loss Sileesia pi...

Ksiazi loss Sileesias, Poolas — Wa?brzych, Poland.

Location
Wa?brzych
Type
Paleed, villad ja lossid
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Ksiazi loss Sileesias, Poolas

Ksiazi loss Sileesias, Poolas - Wa?brzych | Secret World Trip Planner

Ksiazi loss Poolas Sileesias ehitati 1263. aastal ja ehitati uuesti 1288.aastal. See on pikk ajalugu on edasi läbi erinevate perekondade ja põlvkondade, kuni see oli lõpuks okupeeritud Punaarmee 1945, misjärel kõik esemeid hävitati või varastatud.Ksi?? kas suurim loss Sileesia piirkonnas, mis asub Põhja Wa?brzych Alam - Sileesia vojevoodkonnas Poolas. See asub ksi?? Landscape Park, kaitstud ala, mis on osa Waldenburgi mägedest. Lossi vaatega Kuru Pe?cznica jõe ja on üks Wa?brzychi peamised turismiobjektid.

Ksiazi loss Sileesias, Poolas - Wa?brzych | Secret World Trip Planner
Ksiazi loss Sileesias, Poolas - Wa?brzych | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Wa?brzych

Start with Ksiazi loss Sileesias, Poolas, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Ksiazi loss Sileesias, Poolas
    📍 Wa?brzych
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away
  3. 03
    Evening
    📍 13.3 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Wa?brzych

Experiences nearby · Wa?brzych

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif