🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Kuća leptira — Saint-Tropez
← Back
Umjetnost, kazališta i muzeji 📍 Saint-Tropez, France 156 views

Kuća leptira

La Maison des Papillons jedinstveni je muzej smješten u selu Saint-Tropez u Francuskoj, posvećen ljepoti i raznolikosti leptira. Ovaj fascinantan muzej nudi posjetiteljima priliku da urone u prekrasan svijet leptira i otkriju njihovu nevjerojatnu raznolikost.Unutar muzeja možete...

Photo · Lea M.

Kuća leptira — Saint-Tropez, France.

Location
Saint-Tropez
Type
Umjetnost, kazališta i muzeji
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Kuća leptira

Kuća leptira - Saint-Tropez | Secret World Trip Planner

La Maison des Papillons jedinstveni je muzej smješten u selu Saint-Tropez u Francuskoj, posvećen ljepoti i raznolikosti leptira. Ovaj fascinantan muzej nudi posjetiteljima priliku da urone u prekrasan svijet leptira i otkriju njihovu nevjerojatnu raznolikost.Unutar muzeja možete se diviti velikoj zbirci leptira iz cijelog svijeta. Leptiri su prikazani na način koji prikazuje njihovu ljepotu i boju, omogućujući posjetiteljima da izbliza pogledaju zamršene detalje njihovih krila. Mogu se diviti leptirima različitih veličina, oblika i boja, dajući predodžbu o raznolikosti vrsta koje postoje u kraljevstvu leptira.Osim zbirke leptira, muzej nudi i detaljne informacije o samim leptirima, njihovoj biologiji, staništima u kojima žive i njihovim navikama. Možete saznati zanimljive činjenice o životnom ciklusu leptira, njihovim prehrambenim navikama i selidbi.La Maison des Papillons edukativno je i inspirativno mjesto koje nudi dublje razumijevanje ovog fascinantnog kukca. Posjetitelji mogu cijeniti ljepotu i eleganciju leptira te razviti veću svijest o važnosti očuvanja prirodnih staništa leptira.Muzej također pazi na umjetnički aspekt leptira. Uz kolekciju leptira, tu su i izložbe umjetnina inspiriranih ovim fascinantnim kukcima. Umjetnost spaja prirodu kako bi stvorila jedinstveno i impresivno iskustvo.La Maison des Papillons je idealno mjesto za posjetitelje svih uzrasta koji žele otkriti ljepotu leptira i naučiti više o njima. Zanimljiva je stanica za ljubitelje prirode, entuzijaste kukaca i one koji traže drugačiji pogled na ljepotu prirodnog svijeta.Posjetite Maison des Papillons kako biste uronili u čudesnu ljepotu leptira i bili očarani njihovim šarenim i fascinantnim svijetom.

Kuća leptira - Saint-Tropez | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Saint-Tropez

Start with Kuća leptira, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Kuća leptira
    📍 Saint-Tropez
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.4 km away
  3. 03
    Evening
    📍 5 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Saint-Tropez

Experiences nearby · Saint-Tropez

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app