🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
La Torre del Rellotge de Tbilisi — T'bilisi
← Back
Fonts, Places 📍 T'bilisi, Georgia 109 views

La Torre del Rellotge de Tbilisi

Una de les estructures més emblemàtiques de l'antiga Tbilisi és també una de les seves més noves, una torre del rellotge de gamba. El 2010, Rezo Gabriadze va construir una torre del rellotge única al costat del teatre de marionetes al nucli antic de Tbilisi. Cada hora surt un àng...

Photo · Tanya C.

La Torre del Rellotge de Tbilisi — T'bilisi, Georgia.

Location
T'bilisi
Type
Fonts, Places
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About La Torre del Rellotge de Tbilisi

La Torre del Rellotge de Tbilisi - T'bilisi | Secret World Trip Planner

Una de les estructures més emblemàtiques de l'antiga Tbilisi és també una de les seves més noves, una torre del rellotge de gamba. El 2010, Rezo Gabriadze va construir una torre del rellotge única al costat del teatre de marionetes al nucli antic de Tbilisi. Cada hora surt un àngel amb un petit martell per tocar la campana.

La Torre del Rellotge de Tbilisi - T'bilisi | Secret World Trip Planner

A l'interior de la torre hi ha un petit teatre de titelles i dues vegades al dia al migdia i a les 19h es podrà veure un espectacle – “El Cercle de la Vida”.

Rezo va decorar la torre amb centenars de rajoles que va dissenyar ell mateix i de seguida es va convertir en una gran atracció arquitectònica de Tbilisi. La gent sovint l'anomena Torre amb rellotge o Torre amb àngel.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in T'bilisi

Start with La Torre del Rellotge de Tbilisi, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    La Torre del Rellotge de Tbilisi
    📍 T'bilisi
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.8 km away
  3. 03
    Evening
    📍 0.8 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · T'bilisi

Experiences nearby · T'bilisi

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif