🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Loch Bajkal : an duine is sine i loch an domhain - an Domhan Rúnda — Lago Bajkal
← Back
Nádúr Glan 📍 Lago Bajkal, Russia 512 views

Loch Bajkal : an duine is sine i loch an domhain - an Domhan Rúnda

Loch Bajkal tá sé suite i ndeisceart na Tsibéir, an Rúis, agus tá sé ar cheann de na lochanna is mó sa domhan, le achar de 31,722 ciliméadar. Ó Thuaidh ó Dheas bearta sé thart ar 600 ciliméadar, seo a dhéanann sé an dara loch i an domhan ar fad tar éis Tanganyika, le loch mór san...

Loch Bajkal : an duine is sine i loch an domhain - an Domhan Rúnda — Lago Bajkal, Russia.

Location
Lago Bajkal
Type
Nádúr Glan
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Loch Bajkal : an duine is sine i loch an domhain - an Domhan Rúnda

Loch Bajkal : an duine is sine i loch an domhain - an Domhan Rúnda - Lago Bajkal | Secret World Trip Planner

Loch Bajkal tá sé suite i ndeisceart na Tsibéir, an Rúis, agus tá sé ar cheann de na lochanna is mó sa domhan, le achar de 31,722 ciliméadar. Ó Thuaidh ó Dheas bearta sé thart ar 600 ciliméadar, seo a dhéanann sé an dara loch i an domhan ar fad tar éis Tanganyika, le loch mór san Afraic Thoir. An meán-doimhneacht de Loch Bajkal faoi 744 cearnach, a dhéanann sé an loch fíoruisce is doimhne ar fud an domhain.

Ós rud é go 1996 tá sé faoi chosaint ag Unesco mar Shuíomh Oidhreachta Domhanda agus tá sé a mheas ar cheann de na Seacht gcinn Wonders an Rúis. An tiús oighear sa gheimhreadh, is féidir a bhaint amach dhá mhéadar agus an reo a uiscí casadh an dromchla isteach ealaíne fíor masterpiece.

An oighear an loch i measc an chuid is mó trédhearcach ar fud an domhain, le haghaidh an íonacht an uisce, agus dá bhrí sin tá sé is féidir a fheiceáil gach rud go mbogann faoi na oighir ciseal.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Lago Bajkal

Start with Loch Bajkal : an duine is sine i loch an domhain - an Domhan Rúnda, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Loch Bajkal : an duine is sine i loch an domhain - an Domhan Rúnda
    📍 Lago Bajkal
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Lago Bajkal

Experiences nearby · Lago Bajkal

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif