🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Luar Biasa Faroe Pulau-Pulau — Faroe Islands
← Back
Alam Semula Jadi 📍 Faroe Islands, Isole Faroe 236 views

Luar Biasa Faroe Pulau-Pulau

Luar Biasa Faroe Pulau-Pulau.. Di Atlantik Utara, tengah-tengah antara Norway dan Iceland, Faroe pulau-Pulau adalah rumah bagi lebih dari 50,000 orang-orang. Lasak, tanpa pohon kepulauan adalah sebahagian daripada Kerajaan Denmark, dan telah dihuni oleh manusia (dan kambing biri-...

Photo · Tanya M.

Luar Biasa Faroe Pulau-Pulau — Faroe Islands, Isole Faroe.

Location
Faroe Islands
Type
Alam Semula Jadi
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Luar Biasa Faroe Pulau-Pulau

Luar Biasa Faroe Pulau-Pulau - Faroe Islands | Secret World Trip Planner

Luar Biasa Faroe Pulau-Pulau.. Di Atlantik Utara, tengah-tengah antara Norway dan Iceland, Faroe pulau-Pulau adalah rumah bagi lebih dari 50,000 orang-orang. Lasak, tanpa pohon kepulauan adalah sebahagian daripada Kerajaan Denmark, dan telah dihuni oleh manusia (dan kambing biri-biri) sejak awal abad ke-8. Ekonomi lokal bergantung pada memancing dan maritim industri. Lanskap yang unik dan lokasi menarik jurugambar dengan hebat bermain cahaya antara matahari, awan, rumput, cliff, dan laut

Luar Biasa Faroe Pulau-Pulau - Faroe Islands | Secret World Trip Planner
Luar Biasa Faroe Pulau-Pulau - Faroe Islands | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Faroe Islands

Start with Luar Biasa Faroe Pulau-Pulau, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Luar Biasa Faroe Pulau-Pulau
    📍 Faroe Islands
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 11.9 km away
  3. 03
    Evening
    📍 12.8 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Faroe Islands

Experiences nearby · Faroe Islands

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app