🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Marseille'i vana sadam — Porto vecchio di Marsiglia
← Back
Ajaloolised kohad 📍 Porto vecchio di Marsiglia, France 166 views

Marseille'i vana sadam

Looduslik sissekäik, kus muistsed kreeklased maabusid, on nüüd Marseille'i tähtsaim keskpunkt: baaride, restoranide ja terrasside jada, mis on täis elu ja inimesi, lisaks hommikuti silduvatele kalapaatidele ja kogu maailmast saabuvatele jahtidele. Vana sadam asub parempoolsel kal...

Photo · Lia M.

Marseille'i vana sadam — Porto vecchio di Marsiglia, France.

Location
Porto vecchio di Marsiglia
Type
Ajaloolised kohad
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Marseille'i vana sadam

Marseille'i vana sadam - Porto vecchio di Marsiglia | Secret World Trip Planner

Looduslik sissekäik, kus muistsed kreeklased maabusid, on nüüd Marseille'i tähtsaim keskpunkt: baaride, restoranide ja terrasside jada, mis on täis elu ja inimesi, lisaks hommikuti silduvatele kalapaatidele ja kogu maailmast saabuvatele jahtidele. Vana sadam asub parempoolsel kaldal asuva Saint-Jeani kindluse (mida Prantsuse revolutsiooni ajal kasutati vanglana) ja vasakul kaldal asuva Saint-Nicholas'i kindluse (mille Louis XIV ehitas mässude mahasurumiseks) vahel. Tänu jalakäijate rajamise projektile on sadam täielikult ümber kujundatud selle elanike tarbeks ja seda kaunistab miroir ombrière, arhitekt Norman Fosteri kummaline töö: see on tohutu, 46 meetrit korda 22 meetrit suurune katus, mis on valmistatud roostevabast terasest peeglist, mis võimaldab enneolematuid vaateid linnale ning pakub ka varju ja kaitset palavatel suvepäevadel. Ärge jätke vahele Quai des Belges'i keti ääres igal hommikul alates 8st toimuvat rahvarohket kalaturgu, kus saate jalutada lärmakate kauplejate ja kalmaari, kaheksajalgade ja merikogerite kioskite vahel, mis on ülevoolavad. Huvitav on ka reis parvlaevaga, mis sõidab ümber sadama, pakkudes kauneid vaateid merele vaatega linnustele. Kui teil on aega, minge kuni tuletorni aedadeni, et imetleda suurepäraseid päikeseloojanguid Vieux-Port'i kohal.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Porto vecchio di Marsiglia

Start with Marseille'i vana sadam, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Marseille'i vana sadam
    📍 Porto vecchio di Marsiglia
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.2 km away
  3. 03
    Evening
    📍 1.3 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Porto vecchio di Marsiglia

Experiences nearby · Porto vecchio di Marsiglia

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app