🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Meer van Bâlea — Lago Bâlea
← Back
Panorama 📍 Lago Bâlea, Romania 151 views

Meer van Bâlea

Stel je voor dat je je op 2.000 meter hoogte bevindt, omringd door majestueuze bergtoppen en een sfeer van pure verwondering. Welkom in Lacul Bâlea, een van de verborgen juweeltjes van Transsylvanië, klaar om u te betoveren met haar adembenemende schoonheid.Laat uw avontuurlijke...

Photo · Floriana M.

Meer van Bâlea — Lago Bâlea, Romania.

Location
Lago Bâlea
Type
Panorama
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Ontdek Meer van Bâlea

Meer van Bâlea - Lago Bâlea | Secret World Trip Planner

Stel je voor dat je je op 2.000 meter hoogte bevindt, omringd door majestueuze bergtoppen en een sfeer van pure verwondering. Welkom in Lacul Bâlea, een van de verborgen juweeltjes van Transsylvanië, klaar om u te betoveren met haar adembenemende schoonheid.Laat uw avontuurlijke geest u leiden langs de spectaculaire Transfăgărășan-weg, een route die slingert door torenhoge bergen, in de rotsen uitgehouwen tunnels en schilderachtige bochten die u ademloos achterlaten. Wanneer u eindelijk de top bereikt, is het uitzicht dat zich voor u opent gewoonweg adembenemend.Het Bâleameer verwelkomt u met zijn kristalheldere water, dat als een bergspiegel het majestueuze landschap weerspiegelt. Stel je voor dat je langs de oevers wandelt terwijl het felgroene gras je voeten streelt en de frisse berglucht je longen overspoelt.In de zomer is het meer een explosie van kleuren. De omliggende weiden zijn gevuld met wilde bloemen die dansen in de wind en een sfeer van magie en poëzie creëren. U kunt ontspannen op een deken, genietend van een picknick met uitzicht op het meer en de bergen die zich uitstrekken tot aan de horizon.Maar denk niet dat het meer van Bâlea al zijn schoonheid alleen tijdens het warme seizoen onthult. In de winter bevriest het meer en ontstaat er een tafereel dat een ansichtkaart waardig is. Neem uw schaatsen mee en ervaar het plezier van schaatsen op het glanzende oppervlak van het meer, omgeven door witte sneeuw en de betoverende stilte van de met sneeuw bedekte bergen.En als u van skiën houdt, mag u deze kans niet missen. Trek uw ski's aan en suis van de omliggende pistes af, genietend van een sprookjesachtig winterlandschap.Om de ervaring compleet te maken, trakteer uzelf op een stop in de berghut Cabana Bâlea Lac, waar u kunt uitrusten, genieten van heerlijke lokale gerechten en verhalen uitwisselen met andere reizigers die gefascineerd zijn door de schoonheid van deze unieke plek.Het Bâlea Lac wacht op u, klaar om u te verbazen en u onvergetelijke herinneringen te bezorgen. Het is een kans om u onder te dompelen in de ongerepte natuur, de frisse berglucht in te ademen en u te laten betoveren door de schoonheid ervan. Bereid je voor om jezelf te verliezen in een plek van verwondering en ontdekking, en laat je betoveren door de magie van het Bâleameer in het prachtige Transsylvanië.

Meer van Bâlea - Lago Bâlea | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Lago Bâlea

Start with Meer van Bâlea, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Meer van Bâlea
    📍 Lago Bâlea
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.3 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Lago Bâlea

Experiences nearby · Lago Bâlea

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app