🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Město Chiang Rai — Chiang Rai
← Back
Historická místa 📍 Chiang Rai, Thailand 132 views

Město Chiang Rai

Chiang Rai je město ležící v severním Thajsku, nedaleko hranic s Laosem a Myanmarem. Je hlavním městem provincie Chiang Rai a díky své bohaté historii, kulturním památkám a přírodním krásám je oblíbeným turistickým cílem.Jednou z hlavních atrakcí Chiang Rai je slavný Bílý chrám,...

Photo · Denise L.

Město Chiang Rai — Chiang Rai, Thailand.

Location
Chiang Rai
Type
Historická místa
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Objevte Město Chiang Rai

Město Chiang Rai - Chiang Rai | Secret World Trip Planner

Chiang Rai je město ležící v severním Thajsku, nedaleko hranic s Laosem a Myanmarem. Je hlavním městem provincie Chiang Rai a díky své bohaté historii, kulturním památkám a přírodním krásám je oblíbeným turistickým cílem.Jednou z hlavních atrakcí Chiang Rai je slavný Bílý chrám, známý také jako Wat Rong Khun. Tento jedinečný chrám je moderním uměleckým dílem vytvořeným místním umělcem Chalermchai Kositpipatem. Chrám se vyznačuje zářivě bílou barvou, složitými detaily a surrealistickými sochami, díky nimž je skutečně jedinečný.Další významnou atrakcí je Modrý chrám, známý jako Wat Rong Suea Ten. Tento chrám se vyznačuje modrými a stříbrnými tóny a je příkladem tradičního thajského designu a architektury. Je to posvátné místo pro buddhisty a nabízí nádherný výhled.Chiang Rai je také známé díky Zlatému trojúhelníku, oblasti, kde se stýkají hranice Thajska, Laosu a Myanmaru. Tato oblast byla kdysi známá obchodem s opiem, dnes je však turistickou destinací, která nabízí malebné výhledy a možnost prozkoumat plovoucí trh na řece Mekong.Samotné město Chiang Rai nabízí uvolněnou a autentickou atmosféru. Můžete zde prozkoumat místní trhy, vychutnat si tradiční kuchyni severního Thajska a ponořit se do místní kultury. Město je také ideálním výchozím bodem pro poznávání okolních kopců, návštěvu domorodých kmenů a obdivování úchvatných scenérií.Celkově je Chiang Rai fascinujícím městem, které nabízí jedinečnou kombinaci kulturních, architektonických a přírodních zajímavostí. Je doporučenou zastávkou pro cestovatele, kteří chtějí poznat autentickou a fascinující část severního Thajska.

Město Chiang Rai - Chiang Rai | Secret World Trip Planner
Město Chiang Rai - Chiang Rai | Secret World Trip Planner
Město Chiang Rai - Chiang Rai | Secret World Trip Planner
Město Chiang Rai - Chiang Rai | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Chiang Rai

Start with Město Chiang Rai, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Město Chiang Rai
    📍 Chiang Rai
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 11.9 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Chiang Rai

Experiences nearby · Chiang Rai

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif