🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Mizen Burua bat da behar-ikus helmuga — Capo Mizen
← Back
Panorama 📍 Capo Mizen, Ireland 211 views

Mizen Burua bat da behar-ikus helmuga

Mizen Burua da helmuga bat, ez da alperrik galdu behar bada etengabeko batera Basa-Atlantic Bidea. Ez da ikusgarri bat amildegi dela protrudes sartu Ozeano Atlantikoan eta txiki baten gainean dago lurmuturra west Cork. Hain ospetsu eta gutxiago ibilia baino Cliffs Of Moher, Mizen...

Photo · Rania N.

Mizen Burua bat da behar-ikus helmuga — Capo Mizen, Ireland.

Location
Capo Mizen
Type
Panorama
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Mizen Burua bat da behar-ikus helmuga

Mizen Burua bat da behar-ikus helmuga - Capo Mizen | Secret World Trip Planner

Mizen Burua da helmuga bat, ez da alperrik galdu behar bada etengabeko batera Basa-Atlantic Bidea. Ez da ikusgarri bat amildegi dela protrudes sartu Ozeano Atlantikoan eta txiki baten gainean dago lurmuturra west Cork. Hain ospetsu eta gutxiago ibilia baino Cliffs Of Moher, Mizen Burua ez du gutxiago xarma edo historia. Izan ere, ari bat mendebaldeko puntu Europan, Guglielmo Marconi aukeratu leku bat eraikitzeko bere irrati-seinalea dorrea bidaltzeko lehen transatlantic telegraph mezuak.

Mizen Burua bat da behar-ikus helmuga - Capo Mizen | Secret World Trip Planner
Mizen Burua bat da behar-ikus helmuga - Capo Mizen | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Capo Mizen

Start with Mizen Burua bat da behar-ikus helmuga, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Mizen Burua bat da behar-ikus helmuga
    📍 Capo Mizen
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 13.9 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Capo Mizen

Experiences nearby · Capo Mizen

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app