🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Moherské útesy sú jedným z najúžasnejších miest na svete. — Lislorkan North
← Back
Panoráma 📍 Lislorkan North, Ireland 157 views

Moherské útesy sú jedným z najúžasnejších miest na svete.

Moherské útesy (Cliffs of Moher), ktorých najvyšší bod meria 214 metrov, sa tiahnu v dĺžke 8 kilometrov pozdĺž atlantického pobrežia v grófstve Clare na západe Írska.

Moherské útesy sú jedným z najúžasnejších miest na svete. — Lislorkan North, Ireland.

Location
Lislorkan North
Type
Panoráma
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Objavte Moherské útesy sú jedným z najúžasnejších miest na svete.

Moherské útesy sú jedným z najúžasnejších miest na svete. - Lislorkan North | Secret World Trip Planner

Moherské útesy (Cliffs of Moher), ktorých najvyšší bod meria 214 metrov, sa tiahnu v dĺžke 8 kilometrov pozdĺž atlantického pobrežia v grófstve Clare na západe Írska.

Moherské útesy sú jedným z najúžasnejších miest na svete. - Lislorkan North | Secret World Trip Planner
Moherské útesy sú jedným z najúžasnejších miest na svete. - Lislorkan North | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Lislorkan North

Start with Moherské útesy sú jedným z najúžasnejších miest na svete., then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Moherské útesy sú jedným z najúžasnejších miest na svete.
    📍 Lislorkan North
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away
  3. 03
    Evening
    📍 4.6 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Lislorkan North

Experiences nearby · Lislorkan North

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif