🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Murillo plein — La Paz
← Back
Fonteinen, pleinen en bruggen 📍 La Paz, Bolivia 133 views

Murillo plein

De Plaza Mayor zoals we die kenden voor de koloniale periode, verzamelde de politieke, religieuze en militaire machten. Uitgezonden centrum voor Europese cultuur, de rijkste families van de stad woonden hier. Toen de Republiek begon, veranderde de naam in de eigenlijke naam ter n...

Photo · Smita C.

Murillo plein — La Paz, Bolivia.

Location
La Paz
Type
Fonteinen, pleinen en bruggen
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Ontdek Murillo plein

Murillo plein - La Paz | Secret World Trip Planner

De Plaza Mayor zoals we die kenden voor de koloniale periode, verzamelde de politieke, religieuze en militaire machten. Uitgezonden centrum voor Europese cultuur, de rijkste families van de stad woonden hier. Toen de Republiek begon, veranderde de naam in de eigenlijke naam ter nagedachtenis aan de revolutionair Pedro Domingo Murillo, die op het plein hing als voorbeeld van machtsvertoon van de Spaanse kroon in Amerika. Ook al is La Paz vandaag de dag niet de constitutionele hoofdstad van het land, het Murilloplein herbergt de gebouwen van de wetgevende en uitvoerende macht, evenals de metropolitane kathedraal en een belangrijke politiepost.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in La Paz

Start with Murillo plein, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Murillo plein
    📍 La Paz
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 5.1 km away
  3. 03
    Evening
    📍 6.7 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · La Paz

Experiences nearby · La Paz

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app