🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Národní Muzeum (Nacionalni Muzej) — Nové M?sto
← Back
Umetnost, gledališča in muzeji 📍 Nové M?sto, Czech Republic 106 views

Národní Muzeum (Nacionalni Muzej)

Národní Muzeum (Nacionalni muzej) stoji na vrhu trga Wenceslas. Ustanovljena je leta 1818 in ima najstarejšo in največjo zbirko starin v državi. Vendar je bila ta glavna stavba za obnovo zaprta od leta 2011, delo pa naj bi bilo končano konec leta 2018. Na srečo, različne pod-dele...

Národní Muzeum (Nacionalni Muzej) — Nové M?sto, Czech Republic.

Location
Nové M?sto
Type
Umetnost, gledališča in muzeji
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Národní Muzeum (Nacionalni Muzej)

Národní Muzeum (Nacionalni Muzej) - Nové M?sto | Secret World Trip Planner

Národní Muzeum (Nacionalni muzej) stoji na vrhu trga Wenceslas. Ustanovljena je leta 1818 in ima najstarejšo in največjo zbirko starin v državi. Vendar je bila ta glavna stavba za obnovo zaprta od leta 2011, delo pa naj bi bilo končano konec leta 2018. Na srečo, različne pod-dele muzeja ostajajo odprte za obiskovalce. Ti vključujejo muzej glasbo, prirodoslovni muzej in muzej Azijskih, Afriških in Ameriških kultur, ki se nahajajo v različnih delih mesta. Ko se bo glavna stavba ponovno odprla na trgu Wenceslas, bo ponovno zagotovila presenetljivo praznovanje zgodovine nekdanje Češkoslovaške.

Národní Muzeum (Nacionalni Muzej) - Nové M?sto | Secret World Trip Planner
Národní Muzeum (Nacionalni Muzej) - Nové M?sto | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Nové M?sto

Start with Národní Muzeum (Nacionalni Muzej), then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Národní Muzeum (Nacionalni Muzej)
    📍 Nové M?sto
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.3 km away
  3. 03
    Evening
    📍 0.4 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Nové M?sto

Experiences nearby · Nové M?sto

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif