🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
NII — Nižnij Novgorod
← Back
Történelmi helyszínek 📍 Nižnij Novgorod, Russia 186 views

NII

Moszkvától mintegy 270 mérföldre keletre található ősi Gork Gor, középkori Alapítvány, kiemelkedő szerepet játszott az orosz gazdaságban, fontos ipari központként. A második világháború alatt a német bombázás elpusztította, később a Szovjetunió legnagyobb "zárt városa" lett, szig...

Photo · Samanta S.

NII — Nižnij Novgorod, Russia.

Location
Nižnij Novgorod
Type
Történelmi helyszínek
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Fedezd fel NII

NII - Nižnij Novgorod | Secret World Trip Planner

Moszkvától mintegy 270 mérföldre keletre található ősi Gork Gor, középkori Alapítvány, kiemelkedő szerepet játszott az orosz gazdaságban, fontos ipari központként. A második világháború alatt a német bombázás elpusztította, később a Szovjetunió legnagyobb "zárt városa" lett, szigorúan tilos a külföldiek számára. A Szovjetunió felbomlása után, nin N. új neve alatt 1220-ban keletkezett Grand munkájával, önállóan uralkodott, megválasztva saját Hercegeit. Vasili DM Dmitrevi con moszkvai herceg meghódította (1390) az Arany Horda Tatárjainak versenyével, 1417-ben végül a moszkvai állam részévé vált; 1445-ben Ulu Mehmet Tatárjai elfoglalták; erőteljesen megerősítve (1508-11) ellenállt a mongolok támadásainak (1513, 1520 és 1536). 1524-ben a közelben létrehozták a makarevi vásárot, amelyre N. Moszkva Oroszország egyik leggazdagabb és legnépesebb központjává vált; két akadémia, a görög és a szláv otthona, aktívan részt vett az orosz irodalmi kultúra megújításában a tizennyolcadik század végén. A vásárokat (1817 óta évente) a szovjet kormány 1930-ban elnyomta. Az első látogatandó hely határozottan a gyönyörű Kreml, 13 tornyával. Ez a város ősi erődített központja, amely közel 23 hektáros területet ölel fel, és különböző nemzeti jelentőségű műemlékekben található házak, beleértve az 1628 és 1631 között újjáépített Mihály arkangyal ősi székesegyházát, egy tizenharmadik századi templom helyén.

NII - Nižnij Novgorod | Secret World Trip Planner
NII - Nižnij Novgorod | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Nižnij Novgorod

Start with NII, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    NII
    📍 Nižnij Novgorod
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Nižnij Novgorod

Experiences nearby · Nižnij Novgorod

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif