🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Panglao-sziget, a legnagyobb búvár hely Bohol-szigeten — Isola di Panglao
← Back
Tengerparti 📍 Isola di Panglao, Philippines 316 views

Panglao-sziget, a legnagyobb búvár hely Bohol-szigeten

Panglao-sziget, a legnagyobb búvár hely Bohol-sziget, van egy stabil víz áramlását a legtöbb búvár helyek. Nagy sík homok és függőleges sziklák, magas láthatósággal és bőséges tengeri élőlényekkel rendelkezik. Így nagyon alkalmas az újoncok számára, hogy tanulmányozzák és elvégez...

Photo · Rania N.

Panglao-sziget, a legnagyobb búvár hely Bohol-szigeten — Isola di Panglao, Philippines.

Location
Isola di Panglao
Type
Tengerparti
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Fedezd fel Panglao-sziget, a legnagyobb búvár hely Bohol-szigeten

Panglao-sziget, a legnagyobb búvár hely Bohol-szigeten - Isola di Panglao | Secret World Trip Planner

Panglao-sziget, a legnagyobb búvár hely Bohol-sziget, van egy stabil víz áramlását a legtöbb búvár helyek. Nagy sík homok és függőleges sziklák, magas láthatósággal és bőséges tengeri élőlényekkel rendelkezik. Így nagyon alkalmas az újoncok számára, hogy tanulmányozzák és elvégezzék a búvárvizsgát. Az Arco pont, láthatjuk hatalmas horgász, törpe tengeri moszatok, és nyúlik a puha korall erdő. A lapos homok a mélytengerig terjed, több mint 30 m-rel a tengerszint alatt. A rózsaszín áttetsző puha korallerdő a homokon kristálytiszta, gyönyörű a zseblámpa megvilágítása alatt. Napaling egy jellegzetes szikla parti merülés. A búvárkodás előtt a szikla szélére kell vezetnie, majd le kell mennie a búvárhelyre a szikla melletti lépcsőn. A korall itt nagyon jól védett. Ezen felül kipróbálhatja a 15 m magas búvár platformról való sziklabúvárkodást is, ami nagyon izgalmas.

Panglao-sziget, a legnagyobb búvár hely Bohol-szigeten - Isola di Panglao | Secret World Trip Planner
Panglao-sziget, a legnagyobb búvár hely Bohol-szigeten - Isola di Panglao | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Isola di Panglao

Start with Panglao-sziget, a legnagyobb búvár hely Bohol-szigeten, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Panglao-sziget, a legnagyobb búvár hely Bohol-szigeten
    📍 Isola di Panglao
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 16.5 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Isola di Panglao

Experiences nearby · Isola di Panglao

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app