🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Puerto Plata köisraudtee — Puerto Plata
← Back
Panoraam 📍 Puerto Plata, Repubblica Dominicana 140 views

Puerto Plata köisraudtee

Cable Car Puerto Plata on muljetavaldav köisraudtee, mis pakub Dominikaani Vabariigis Puerto Platas ainulaadset panoraamvaatlust. Köisraudtee algab kesklinnast ja sõidab Isabel de Torres'i mäe tippu, kus asub suur Kristuse Lunastaja kuju.Köisraudtee avati 1975. aastal ja pakub kü...

Photo · Francesca S.

Puerto Plata köisraudtee — Puerto Plata, Repubblica Dominicana.

Location
Puerto Plata
Type
Panoraam
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Puerto Plata köisraudtee

Puerto Plata köisraudtee - Puerto Plata | Secret World Trip Planner

Cable Car Puerto Plata on muljetavaldav köisraudtee, mis pakub Dominikaani Vabariigis Puerto Platas ainulaadset panoraamvaatlust. Köisraudtee algab kesklinnast ja sõidab Isabel de Torres'i mäe tippu, kus asub suur Kristuse Lunastaja kuju.Köisraudtee avati 1975. aastal ja pakub külastajatele ainulaadset võimalust nautida suurejoonelisi panoraamvaateid linnale ja Atlandi ookeanile. Tõus tippu kestab umbes 7-8 minutit ja pakub külastajatele 360-kraadist vaadet linnale ja Puerto Plata lahele.Tippu jõudes saavad külastajad uurida kaunist botaanikaaeda, jalutada ümber suure Kristuse Lunastaja kuju, nautida panoraamvaadet vaateterrassilt ning lõõgastuda mõnes piirkonna baaris ja restoranis.Puerto Plata köisraudtee on üks linna kuulsamaid vaatamisväärsusi ja väga populaarne turistide seas, kes soovivad nautida suurejoonelisi vaateid linnale ja rannikule.

Puerto Plata köisraudtee - Puerto Plata | Secret World Trip Planner

Experiences nearby · Puerto Plata

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app