🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Punta Mesco mäeosa — punta Mesco
← Back
Matkamine 📍 punta Mesco, Italy 161 views

Punta Mesco mäeosa

Monterossost Mesco erakonnani. Eugenio Montale kohtades on põnev kõndida ja "jälgida lehvikute vahel kauget mereskaalude tuksumist". Suures osas asustamata ja Vahemere taimestikuga kaetud Punta Mesco laiul on üks suurimaid ja tuntumaid Liguuria laiuleid. Selle esiosa koosneb paks...

Photo · Pamela H.

Punta Mesco mäeosa — punta Mesco, Italy.

Location
punta Mesco
Type
Matkamine
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Punta Mesco mäeosa

Punta Mesco mäeosa - punta Mesco | Secret World Trip Planner

Monterossost Mesco erakonnani. Eugenio Montale kohtades on põnev kõndida ja "jälgida lehvikute vahel kauget mereskaalude tuksumist".

Punta Mesco mäeosa - punta Mesco | Secret World Trip Planner

Suures osas asustamata ja Vahemere taimestikuga kaetud Punta Mesco laiul on üks suurimaid ja tuntumaid Liguuria laiuleid.

Selle esiosa koosneb paksudest liivakivikihtidest, mis on üksteise peale laotud, moodustades suurejoonelisi järskude kaljusid. Punta Mesco (ja selle eremiitide jäänuseid) saab jalgsi kahe lihtsa tee kaudu, mis algavad Monterossost või Levantost.

MONTEROSSO. Punta Mesco raja algus asub hotelli "Suisse Bellevue" juurde viiva tee ääres. Kaks kurvi enne hotelli jõudmist leiate paremal pool tee alguse (algab astmetega). Kestus umbes 30/35 minutit, kerge raskusaste.

LEVANTO. Alustades Levantost, kõndige mööda Via Mescot umbes kaks kilomeetrit (5 minutit autoga), kuni jõuate hotelli "La Giada del Mesco" juurde. Otse hotelli juurest algab marsruut. Kestus umbes 1 tund ja 15 minutit, kerge/keskmise raskusastmega.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in punta Mesco

Start with Punta Mesco mäeosa, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Punta Mesco mäeosa
    📍 punta Mesco
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 1.1 km away
  3. 03
    Evening
    📍 4 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · punta Mesco

Experiences nearby · punta Mesco

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif