🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Rinjani on Indoneesia suuruselt teine vulkaan — East Lombok Regency
← Back
Puutumata loodus 📍 East Lombok Regency, Indonesia 483 views

Rinjani on Indoneesia suuruselt teine vulkaan

3726 m kõrgusel on Rinjani Indoneesia suuruselt teine vulkaan, teine ainult Kerinci Mägi Sumatral ja see domineerib suhteliselt väikese Lomboki Saare maastikul. Oma tohutu 50 km2 caldera sees asub kraatri järv Segara Anak (mere laps). Vulkaanipursked jooksul caldera on moodustanu...

Rinjani on Indoneesia suuruselt teine vulkaan — East Lombok Regency, Indonesia.

Location
East Lombok Regency
Type
Puutumata loodus
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Rinjani on Indoneesia suuruselt teine vulkaan

Rinjani on Indoneesia suuruselt teine vulkaan - East Lombok Regency | Secret World Trip Planner

3726 m kõrgusel on Rinjani Indoneesia suuruselt teine vulkaan, teine ainult Kerinci Mägi Sumatral ja see domineerib suhteliselt väikese Lomboki Saare maastikul. Oma tohutu 50 km2 caldera sees asub kraatri järv Segara Anak (mere laps). Vulkaanipursked jooksul caldera on moodustanud uue väikese koonuse nimetatakse sobivalt piisavalt, Gunung Baru (New Mountain). Segara Anakil on looduslik kuumaveeallikas.

Rinjani on Indoneesia suuruselt teine vulkaan - East Lombok Regency | Secret World Trip Planner
Rinjani on Indoneesia suuruselt teine vulkaan - East Lombok Regency | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in East Lombok Regency

Start with Rinjani on Indoneesia suuruselt teine vulkaan, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Rinjani on Indoneesia suuruselt teine vulkaan
    📍 East Lombok Regency
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · East Lombok Regency

Experiences nearby · East Lombok Regency

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app