🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Sendai Daikannan estàtua — Sendai-shi
← Back
Llocs Religiosos 📍 Sendai-shi, Nakayamaminami?31???? 279 views

Sendai Daikannan estàtua

Sendai Daikannan és la de 100 metres d'alçada estàtua situada a Sendai, Japó. L'estàtua representa a la Japonesa Budista Bodhisattva. Aquesta estàtua se situa en el cim del turó de Sendai , poden veure des de molts part de la ciutat. Sendai Daikannon la celebració d'una joia dins...

Sendai Daikannan estàtua — Sendai-shi, Nakayamaminami?31????.

Location
Sendai-shi
Type
Llocs Religiosos
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Sendai Daikannan estàtua

Sendai Daikannan estàtua - Sendai-shi | Secret World Trip Planner

Sendai Daikannan és la de 100 metres d'alçada estàtua situada a Sendai, Japó. L'estàtua representa a la Japonesa Budista Bodhisattva. Aquesta estàtua se situa en el cim del turó de Sendai , poden veure des de molts part de la ciutat. Sendai Daikannon la celebració d'una joia dins de la mateixa mà dreta i una aigua de mà a mà esquerra, a la nostra l'aigua de la saviesa. A través de la ascensors turística pot arribar a la part superior de l'estàtua i es pot veure tota la ciutat.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Sendai-shi

Start with Sendai Daikannan estàtua, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Sendai Daikannan estàtua
    📍 Sendai-shi
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 6.1 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Sendai-shi

Experiences nearby · Sendai-shi

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif