🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Setenil de las Bodegas, neliela balta pilsēta Andalucía — Setenil de las Bodegas
← Back
Ciemati 📍 Setenil de las Bodegas, Spain 278 views

Setenil de las Bodegas, neliela balta pilsēta Andalucía

Setenil de las Bodegas ir neliela, balti krāsota pilsēta netālu no Rondas Andalucía, Spānijā. Tas ir kompakts un viegli staigāt apkārt, lai gan ir vairāki kalni un pakāpieni, kas nav piemēroti ikvienam. Mājām ir ļoti mazas sienas un jumti, jo tie tika pievienoti alām, sākotnēji v...

Setenil de las Bodegas, neliela balta pilsēta Andalucía — Setenil de las Bodegas, Spain.

Location
Setenil de las Bodegas
Type
Ciemati
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Setenil de las Bodegas, neliela balta pilsēta Andalucía

Setenil de las Bodegas, neliela balta pilsēta Andalucía - Setenil de las Bodegas | Secret World Trip Planner

Setenil de las Bodegas ir neliela, balti krāsota pilsēta netālu no Rondas Andalucía, Spānijā. Tas ir kompakts un viegli staigāt apkārt, lai gan ir vairāki kalni un pakāpieni, kas nav piemēroti ikvienam. Mājām ir ļoti mazas sienas un jumti, jo tie tika pievienoti alām, sākotnēji vīna pagrabiem. Vienīgie logi ir priekšā. Ir divas galvenās ielas, viena saulē un viena ēnā, bet abas ar raksturīgajiem laukakmeņiem, kas pārklājas iepriekš. Saulainā iela ir visvairāk "tūristu" ar bāriem un restorāniem. Papildus alu mājām ir liela baznīca un arābu siena augstu kalnā. Pārliecinieties, lai pastaigāties uz augšu un skatīties apbrīnojamo skatu pār ieleju.

Setenil de las Bodegas, neliela balta pilsēta Andalucía - Setenil de las Bodegas | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Setenil de las Bodegas

Start with Setenil de las Bodegas, neliela balta pilsēta Andalucía, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Setenil de las Bodegas, neliela balta pilsēta Andalucía
    📍 Setenil de las Bodegas
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away
  3. 03
    Evening
    📍 12.4 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Setenil de las Bodegas

Experiences nearby · Setenil de las Bodegas

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app