🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Siam muzejs — Khet Phra Nakhon
← Back
Māksla, teātri un muzeji 📍 Khet Phra Nakhon, Thailand 122 views

Siam muzejs

Siam muzejs ir aizraujošs interaktīvs muzejs, kas atrodas pašā Bangkokas centrā, Taizemē. Muzejs atrodas vēsturiskā neoklasicisma arhitektūras ēkā, kurā agrāk atradās Karaliskā tehniskās izglītības skola.Museum Siam ir unikāla vieta, kas piedāvā unikālu skatījumu uz Taizemes vēst...

Photo · Mell S.

Siam muzejs — Khet Phra Nakhon, Thailand.

Location
Khet Phra Nakhon
Type
Māksla, teātri un muzeji
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Siam muzejs

Siam muzejs - Khet Phra Nakhon | Secret World Trip Planner

Siam muzejs ir aizraujošs interaktīvs muzejs, kas atrodas pašā Bangkokas centrā, Taizemē. Muzejs atrodas vēsturiskā neoklasicisma arhitektūras ēkā, kurā agrāk atradās Karaliskā tehniskās izglītības skola.Museum Siam ir unikāla vieta, kas piedāvā unikālu skatījumu uz Taizemes vēsturi, kultūru un identitāti. Ar interaktīvu un saistošu eksponātu palīdzību muzejs apmeklētājus ved ceļojumā pa valsts pagātni un tagadni, pētot tādas tēmas kā Taizemes vēsture, tradīcijas, māksla, zinātne, tehnoloģijas un sabiedrība.Muzeja ekspozīcijās tiek izmantotas vismodernākās tehnoloģijas, interaktīvas spēles, audiovizuālas instalācijas un videomateriāli, lai apmeklētājus iesaistītu aizraujošā un stimulējošā pieredzē. Ekspozīcijas ir radoši veidotas tā, lai nodrošinātu jautru un jēgpilnu izglītojošu pieredzi visu vecumu cilvēkiem.Siam muzejs ir apņēmies veicināt izpratni par Taizemes kultūru un mantojumu un to novērtēšanu. Ar saistošu un saistošu stāstījumu palīdzību muzejs rosina apmeklētājus iepazīt valsts vēsturiskās un kultūras saknes un pārdomāt nākotnes izaicinājumus un iespējas.Papildus galvenajām ekspozīcijām muzejs rīko arī īpašus pasākumus, radošās darbnīcas, dzīvās izrādes un darbnīcas, kas vēl vairāk bagātina apmeklētāju pieredzi.Muzejs Siam atrodas izdevīgā vietā netālu no citiem Bangkokas apskates objektiem, piemēram, Lielās Karaliskās pils un Smaragda Budas tempļa, tāpēc tas ir ideāla pieturvieta apmeklētājiem, kuri vēlas iepazīt Taizemes kultūru un vēsturi.Apmeklējot Museum Siam, iesaku veltīt laiku, lai izpētītu visus eksponātus un piedalītos piedāvātajās interaktīvajās aktivitātēs. Tā ir fantastiska iespēja iegremdēties Taizemes bagātīgajā kultūrā un padziļināt savas zināšanas par šo valsti.Piezīme: Ņemot vērā iespējamās izmaiņas darba laikā un drošības pasākumos pašreizējās situācijas dēļ, iesaku pirms Siam muzeja apmeklējuma pārbaudīt atjaunināto informāciju.

Siam muzejs - Khet Phra Nakhon | Secret World Trip Planner
Siam muzejs - Khet Phra Nakhon | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Khet Phra Nakhon

Start with Siam muzejs, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Siam muzejs
    📍 Khet Phra Nakhon
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.4 km away
  3. 03
    Evening
    📍 0.7 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Khet Phra Nakhon

Experiences nearby · Khet Phra Nakhon

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app