🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Taksimo mečetė — Taksim Cd. 2 B
← Back
Religinės vietos 📍 Taksim Cd. 2 B, Turkey 146 views

Taksimo mečetė

Taksimo mečetė, dar žinoma kaip Vali Konağı mečetė, yra mečetė Stambulo Taksimo rajone, Turkijoje. Tai viena naujausių mečečių mieste ir svarbus Taksimo rajono orientyras.Taksimo mečetė baigta statyti 2019 m. Jos moderni architektūra išsiskiria šiuolaikišku ir novatorišku dizainu...

Photo · Sanja B.

Taksimo mečetė — Taksim Cd. 2 B, Turkey.

Location
Taksim Cd. 2 B
Type
Religinės vietos
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Taksimo mečetė

Taksimo mečetė - Taksim Cd. 2 B | Secret World Trip Planner

Taksimo mečetė, dar žinoma kaip Vali Konağı mečetė, yra mečetė Stambulo Taksimo rajone, Turkijoje. Tai viena naujausių mečečių mieste ir svarbus Taksimo rajono orientyras.Taksimo mečetė baigta statyti 2019 m. Jos moderni architektūra išsiskiria šiuolaikišku ir novatorišku dizainu. Mečetė iškyla savo didingumu, pasižymi švariomis linijomis ir elegantišku fasadu.Vienas ryškiausių Taksimo mečetės bruožų - didelė atvira erdvė, iš kurios atsiveria miesto panorama. Priešais mečetę esanti aikštė skirta maldininkams ir lankytojams priimti, joje įrengta susitikimų ir maldų erdvė po atviru dangumi.Taksimo mečetės interjerui būdingas tradicinių ir modernių elementų derinys. Freskos ir dekoratyviniai motyvai sukurti šiuolaikiniu stiliumi, o erdviame interjere maldininkams maldų metu sukuriama šviesi ir jauki atmosfera.Taksimo mečetė atlieka svarbų Taksimo rajono gyventojų maldos ir bendruomenės centro vaidmenį. Mečetėje vyksta ne tik religinė veikla, bet ir konferencijos, kultūriniai renginiai bei socialinė veikla, skatinanti bendruomenės narių bendravimą ir dialogą.Taksimo mečetė, esanti gyvybingame Taksimo rajone, taip pat pritraukia daug lankytojų ir turistų, norinčių įvertinti jos architektūrinį grožį ir pasinerti į Turkijos religinę kultūrą.Taksimo mečetė yra svarbus Stambulo miesto orientyras, simbolizuojantis modernybės ir tradicijų dermę. Tai maldos, apmąstymų ir susitikimų vieta tikintiesiems ir tiems, kurie nori susipažinti su turtingu Turkijos kultūriniu ir religiniu paveldu.

Taksimo mečetė - Taksim Cd. 2 B | Secret World Trip Planner
Taksimo mečetė - Taksim Cd. 2 B | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Taksim Cd. 2 B

Start with Taksimo mečetė, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Taksimo mečetė
    📍 Taksim Cd. 2 B
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 1.4 km away
  3. 03
    Evening
    📍 1.6 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Taksim Cd. 2 B

Experiences nearby · Taksim Cd. 2 B

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app