🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Tricase'in Vallonea Meşesi — 73039 Tricase
← Back
Bakir doğa 📍 73039 Tricase, Italy

Tricase'in Vallonea Meşesi

Tricase Vallonea Meşesi, Salento, İtalya'da bulunan görkemli bir doğal dönüm noktasıdır. Şaşırtıcı 700 yıllık yaşıyla, bölgedeki türünün en yaşlı ağacı olma özelliğini taşımaktadır. Ağacın 700 metrekarelik etkileyici bir alana yayılan devasa gölgesi, geniş bir gölge ve sakin bir...

Photo · Kelly H.

Tricase'in Vallonea Meşesi — 73039 Tricase, Italy.

Location
73039 Tricase
Type
Bakir doğa
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Keşfet Tricase'in Vallonea Meşesi

Tricase'in Vallonea Meşesi - 73039 Tricase | Secret World Trip Planner

Tricase Vallonea Meşesi, Salento, İtalya'da bulunan görkemli bir doğal dönüm noktasıdır. Şaşırtıcı 700 yıllık yaşıyla, bölgedeki türünün en yaşlı ağacı olma özelliğini taşımaktadır.

Tricase'in Vallonea Meşesi - 73039 Tricase | Secret World Trip Planner

Ağacın 700 metrekarelik etkileyici bir alana yayılan devasa gölgesi, geniş bir gölge ve sakin bir atmosfer sağlayarak burayı ziyaretçiler için gerçekten rüya gibi bir yer haline getiriyor

.

Vallonea Meşesi, tarihi ve çevresel önemi nedeniyle önemli ölçüde tanınmıştır.

Tricase'in Vallonea Meşesi - 73039 Tricase | Secret World Trip Planner

2000 yılında Dünya Vahşi Yaşam Fonu (WWF) tarafından Apulia'nın sembol ağacı olarak onurlandırılmıştır. Ayrıca ağaç, doğal bir hazine olarak statüsünü daha da güçlendirecek olan UNESCO Dünya Mirası alanı olmaya adaydır

.

Vallonea Meşesi'ni ziyaret etmek, doğal güzellik, tarih ve kültürel önemin bir karışımını sunarak Salento'nun zengin biyolojik çeşitliliğini ve mirasını deneyimlemek isteyen herkes için mutlaka görülmesi gereken bir yer haline getiriyor

.
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in 73039 Tricase

Start with Tricase'in Vallonea Meşesi, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Tricase'in Vallonea Meşesi
    📍 73039 Tricase
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 1.8 km away
  3. 03
    Evening
    📍 14.6 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · 73039 Tricase

Experiences nearby · 73039 Tricase

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif