🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Tristan da Cunha — Tristan da Cunha
← Back
Ostatní 📍 Tristan da Cunha, Sant'Elena 172 views

Tristan da Cunha

Nejizolovanější místo na Zemi: Tristan da Cunha Hledáte únik od každodenního života? Zapomeňte na oblíbené ostrovní útěky, tady je to tak daleko, jak jen to jde. Tristan da Cunha je sice formálně součástí britského zámořského území, ale od nejbližší pevniny v Africe je vzdálen př...

Photo · Jenny L.

Tristan da Cunha — Tristan da Cunha, Sant'Elena.

Location
Tristan da Cunha
Type
Ostatní
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Objevte Tristan da Cunha

Tristan da Cunha - Tristan da Cunha | Secret World Trip Planner

Nejizolovanější místo na Zemi: Tristan da Cunha Hledáte únik od každodenního života? Zapomeňte na oblíbené ostrovní útěky, tady je to tak daleko, jak jen to jde. Tristan da Cunha je sice formálně součástí britského zámořského území, ale od nejbližší pevniny v Africe je vzdálen přes 2 816 kilometrů. Ostrov objevil portugalský objevitel Tristão da Cunha v roce 1506, žije na něm méně než 300 obyvatel a nemá žádné letiště; Tristan da Cunha je dostupný pouze po moři.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Tristan da Cunha

Start with Tristan da Cunha, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Tristan da Cunha
    📍 Tristan da Cunha
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring

Experiences nearby · Tristan da Cunha

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app