🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Vastik Toidumuuseum Malmö — Södra Förstadsgatan 2
← Back
Kunst, teatrid ja muuseumid 📍 Södra Förstadsgatan 2, Sweden 330 views

Vastik Toidumuuseum Malmö

Vastik Food Museum, ei ole peab külastama nimekirja inimestest, kes tahavad olla kord-in-a-eluaegset kulinaarse kogemuse. Sellest hoolimata õnnestub see uuesti määratleda kõik, mida külastaja kunagi ette kujutas (ja lõhnas) söögikorra kohta. Koht ei ole mõeldud....... Oh, ja kui...

Vastik Toidumuuseum Malmö — Södra Förstadsgatan 2, Sweden.

Location
Södra Förstadsgatan 2
Type
Kunst, teatrid ja muuseumid
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Vastik Toidumuuseum Malmö

Vastik Toidumuuseum Malmö - Södra Förstadsgatan 2 | Secret World Trip Planner

Vastik Food Museum, ei ole peab külastama nimekirja inimestest, kes tahavad olla kord-in-a-eluaegset kulinaarse kogemuse. Sellest hoolimata õnnestub see uuesti määratleda kõik, mida külastaja kunagi ette kujutas (ja lõhnas) söögikorra kohta. Koht ei ole mõeldud....... Oh, ja kui teie kõht on tundlik, võiksite enne hoonesse sisenemist olla ettevaatlik. Toit on palju enamat kui ülalpidamine. Eksootiliste kultuuride uudishimulikud toidud on meid alati lummanud. Tundmatud toidud võivad olla maitsvad või need võivad olla rohkem omandatud maitsega. Kuigi kultuurilised erinevused eraldavad meid sageli ja loovad piirid, võib toit ka meid ühendada. Söögi jagamine on parim viis võõraste sõpradeks muutmiseks. Vastikuse evolutsiooniline funktsioon on aidata meil vältida haigusi ja ohtlikku toitu. Vastikustunne on üks kuuest põhilisest inimese emotsioonist. Kuigi emotsioon on universaalne, ei ole toidud, mida me leiame vastikuks. See, mis on ühele inimesele maitsev, võib olla teisele vastumeelne. Toidumuuseum kutsub külastajaid uurima toidu maailma ja vaidlustama oma arusaamu sellest, mis on ja mis ei ole söödav. Kas meie vastikustunde ideede muutmine aitab meil omaks võtta tuleviku keskkonnasõbralikke toite? Näitusel on 80 maailma kõige vastikumat toitu. Seikluslikud külastajad hindavad võimalust lõhnata ja maitsta mõnda neist kurikuulsatest toitudest. Kas sa julged lõhn maailma stinkiest juust? Või maitsta maiustusi, mis on valmistatud metallist puhastuskemikaalidega?

Vastik Toidumuuseum Malmö - Södra Förstadsgatan 2 | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Södra Förstadsgatan 2

Start with Vastik Toidumuuseum Malmö, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Vastik Toidumuuseum Malmö
    📍 Södra Förstadsgatan 2
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.5 km away
  3. 03
    Evening
    📍 0.9 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Södra Förstadsgatan 2

Experiences nearby · Södra Förstadsgatan 2

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app