🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Vecā Navarino pils — Pylos 240 01
← Back
Pilis, villas un cietokšņi 📍 Pylos 240 01, Greece

Vecā Navarino pils

Senā Navarino pils Mesīnijā, Grieķijā, kas atrodas klints virsotnē ar skatu uz satriecošu Vidusjūras līci, piedāvā vēsturisku ceļojumu uz 13. gadsimtu. Pils drupas ne tikai sniedz ieskatu viduslaiku arhitektūrā un militārajā stratēģijā, bet arī kalpo kā mierīgs skatu punkts, no k...

Photo · Fernanda C.

Vecā Navarino pils — Pylos 240 01, Greece.

Location
Pylos 240 01
Type
Pilis, villas un cietokšņi
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Vecā Navarino pils

Vecā Navarino pils - Pylos 240 01 | Secret World Trip Planner

Senā Navarino pils Mesīnijā, Grieķijā, kas atrodas klints virsotnē ar skatu uz satriecošu Vidusjūras līci, piedāvā vēsturisku ceļojumu uz 13. gadsimtu. Pils drupas ne tikai sniedz ieskatu viduslaiku arhitektūrā un militārajā stratēģijā, bet arī kalpo kā mierīgs skatu punkts, no kura baudīt hipnotizējošo jūras skaistumu zem tās.

Vecā Navarino pils - Pylos 240 01 | Secret World Trip Planner

Istoriskais konteksts

Senā Navarino pils, kas celta 13. gadsimtā, gadu gaitā ir bijusi lieciniece nozīmīgiem vēsturiskiem notikumiem un valdnieku maiņām. No Bizantijas kontroles līdz osmaņu un venēciešu iebrukumiem - pils savos novecojošajos akmeņos ir iegravējusi daudzus stāstus.

Vecā Navarino pils - Pylos 240 01 | Secret World Trip Planner

Arhitektūras izcēlumi

Kā arī liela daļa no sākotnējās struktūras ir drupās, tomēr tas, kas ir saglabājies, ir pietiekami, lai apmeklētājiem sniegtu priekšstatu par cietokšņa varenību. Aizsardzības mūri, sardzes torņu paliekas un pat dzīvojamo telpu fragmenti sniedz taustāmu saikni ar pagātni. Būvniecības metodes un izmantotie materiāli liecina par tā laika inženiertehniskajām iespējām.

Sceniskais skaistums

Viena no galvenajām Vecās Navarino pils pievilcībām ir tās izcilā atrašanās vieta. Tā atrodas augstu virs elpu aizraujoša Vidusjūras līča, un no tās paveras panorāmas skati, kas ir fotogrāfu sapnis. Dziļi zilie ūdeņi, kas kontrastē ar drupinātajiem, laika zobainajiem pils akmeņiem, rada poētisku kontrastu, kas ir iedvesmojis neskaitāmus apmeklētājus.

Pieejamība un apmeklējums

Vieta vieta ir sasniedzama, veicot mēreni sarežģītu pārgājienu, kas padara to par piedzīvojumiem bagātu izbraucienu tiem, kuri vēlas apvienot vēsturi ar fiziskām aktivitātēm. Tiklīdz esat virsotnē, skats ar uzviju kompensē piepūli.

Tālākās apskates vietas

Apkārtējā apkārtne ir bagāta ar dabas skaistumu un kultūras pieminekļiem. Netālu atrodas pludmales, tradicionālās grieķu tavernas un citas vēsturiskas vietas, kas padara šo vietu par lielisku vienas dienas ekskursijas galamērķi.

Slēgums

Vesmīlīgs vēstures cienītājs, dabas mīļotājs vai vienkārši cilvēks, kas vēlas iepazīt Grieķijas kultūras daudzveidīgās šķautnes, Vecā Navarino pils piedāvā bagātinošu pieredzi. Tās drupas liecina par Mesinijas bagātīgo vēstures gobelēnu, bet tās gleznainā atrašanās vieta iekaro visu, kas to apmeklē, sirdis.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Pylos 240 01

Start with Vecā Navarino pils, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Vecā Navarino pils
    📍 Pylos 240 01
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.7 km away
  3. 03
    Evening
    📍 0.8 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Pylos 240 01

Experiences nearby · Pylos 240 01

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app