🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Wat Thewa Sangkharam Descarga Mp3 gratuíta — Ban Nuea
← Back
Lugares Relixiosos 📍 Ban Nuea, Thailand 223 views

Wat Thewa Sangkharam Descarga Mp3 gratuíta

Wat Thewa Sangkharam é un fermoso templo budista situado na provincia de Kanchanaburi, Tailandia. O templo é coñecido pola súa arquitectura tradicional tailandesa, con elaborados dourados e esculturas en madeira. É un lugar de paz e tranquilidade, inmerso nun ambiente sereno e re...

Photo · Katia R.

Wat Thewa Sangkharam Descarga Mp3 gratuíta — Ban Nuea, Thailand.

Location
Ban Nuea
Type
Lugares Relixiosos
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Wat Thewa Sangkharam Descarga Mp3 gratuíta

Wat Thewa Sangkharam Descarga Mp3 gratuíta - Ban Nuea | Secret World Trip Planner

Wat Thewa Sangkharam é un fermoso templo budista situado na provincia de Kanchanaburi, Tailandia. O templo é coñecido pola súa arquitectura tradicional tailandesa, con elaborados dourados e esculturas en madeira. É un lugar de paz e tranquilidade, inmerso nun ambiente sereno e relaxante.Ademais da súa beleza arquitectónica, Wat Thewa Sangkharam tamén é un lugar de gran importancia espiritual. Como moitos templos budistas, alberga un mosteiro onde viven monxes e practican a meditación. Estes monxes desempeñan un papel vital na comunidade local, ofrecendo ensinanzas espirituais e realizando cerimonias relixiosas.O templo está rodeado de xardíns e zonas verdes ben coidados, polo que é un lugar ideal para a contemplación e a meditación. Ademais, é un lugar de reunión para a comunidade local durante as vacacións budistas e outras celebracións culturais.Un aspecto particularmente atractivo de Wat Thewa Sangkharam é a súa localización. Está situado xunto ao río Kwai e ofrece vistas panorámicas do río e da paisaxe circundante. Este lugar idílico, xunto coa súa arquitectura tradicional e atmosfera tranquila, fai de Wat Thewa Sangkharam un destino obrigado para calquera que visite Kanchanaburi.Finalmente, como en todos os lugares sagrados, é importante respectar os costumes locais ao visitar Wat Thewa Sangkharam. Isto inclúe vestirse adecuadamente (cubrir os ombreiros e os xeonllos), quitarse os zapatos antes de entrar nos edificios sagrados e comportarse de xeito respectuoso.

Wat Thewa Sangkharam Descarga Mp3 gratuíta - Ban Nuea | Secret World Trip Planner

Experiences nearby · Ban Nuea

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app