🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Μουσείο Van Kleef και Αποστακτήριο ολλανδικού τζιν — Den Haag
← Back
Τέχνη, Θέατρα & Μουσεία 📍 Den Haag, Netherlands 173 views

Μουσείο Van Kleef και Αποστακτήριο ολλανδικού τζιν

Μουσείο Van Kleef και Αποστακτήριο Το ολλανδικό τζιν, γνωστό ως "jenever", είναι εθνικός θεσμός στην Ολλανδία και πουθενά δεν γιορτάζει την εξαιρετική του αρκετά όπως το Μουσείο Van Kleef. Το αποστακτήριό του, το οποίο λειτουργούσε στο κέντρο της Χάγης από τη δεκαετία του 1840 έω...

Μουσείο Van Kleef και Αποστακτήριο ολλανδικού τζιν — Den Haag, Netherlands.

Location
Den Haag
Type
Τέχνη, Θέατρα & Μουσεία
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Ανακαλύψτε Μουσείο Van Kleef και Αποστακτήριο ολλανδικού τζιν

Μουσείο Van Kleef και Αποστακτήριο ολλανδικού τζιν - Den Haag | Secret World Trip Planner

Μουσείο Van Kleef και Αποστακτήριο Το ολλανδικό τζιν, γνωστό ως "jenever", είναι εθνικός θεσμός στην Ολλανδία και πουθενά δεν γιορτάζει την εξαιρετική του αρκετά όπως το Μουσείο Van Kleef. Το αποστακτήριό του, το οποίο λειτουργούσε στο κέντρο της Χάγης από τη δεκαετία του 1840 έως το 1988, παρήγαγε επίσης αρκετά διακριτικά λικέρ. Τώρα ένα μουσείο αφιερωμένο στο τζιν, προσφέρει εξαιρετικές συνεδρίες γευσιγνωσίας.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Den Haag

Start with Μουσείο Van Kleef και Αποστακτήριο ολλανδικού τζιν, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Μουσείο Van Kleef και Αποστακτήριο ολλανδικού τζιν
    📍 Den Haag
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.6 km away
  3. 03
    Evening
    📍 0.7 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Den Haag

Experiences nearby · Den Haag

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif