🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Анчоаде — Porto vecchio di Marsiglia
← Back
Місцеві страви 📍 Porto vecchio di Marsiglia, France 169 views

Анчоаде

Анчоуси - типовий провансальський рецепт з анчоусами, каперсами, оливковою олією та часником. Йодистий смак Середземного моря в кожному шматочку!!! Традиційно розтертий у ступці, цей делікатес є варіантом ніццького піссаладьє або тапенада. Зазвичай його їдять як аперитив на шмато...

Photo · Mary C.

Анчоаде — Porto vecchio di Marsiglia, France.

Location
Porto vecchio di Marsiglia
Type
Місцеві страви
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Відкрийте Анчоаде

Анчоаде - Porto vecchio di Marsiglia | Secret World Trip Planner

Анчоуси - типовий провансальський рецепт з анчоусами, каперсами, оливковою олією та часником. Йодистий смак Середземного моря в кожному шматочку!!! Традиційно розтертий у ступці, цей делікатес є варіантом ніццького піссаладьє або тапенада. Зазвичай його їдять як аперитив на шматочках хліба, в салаті або в окситанському фондю (гарячому або холодному), де сирі овочеві палички занурюються в заготовку.

Анчоаде - Porto vecchio di Marsiglia | Secret World Trip Planner

Перша офіційна поява анчоусів у кулінарній книзі датується 1899 роком, коли вийшла кулінарна праця "Cuisinière provençale" шеф-кухаря Жана-Батіста Ребуля (Jean-Baptiste Reboul).

Анчоаде - Porto vecchio di Marsiglia | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Porto vecchio di Marsiglia

Start with Анчоаде, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Анчоаде
    📍 Porto vecchio di Marsiglia
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.2 km away
  3. 03
    Evening
    📍 1.3 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Porto vecchio di Marsiglia

Experiences nearby · Porto vecchio di Marsiglia

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app