🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Гумбалимба цэцэрлэгт хүрээлэн — West Bay
← Back
Цэцэрлэгт Хүрээлэн 📍 West Bay, Honduras 172 views

Гумбалимба цэцэрлэгт хүрээлэн

Гумбалимба цэцэрлэгт хүрээлэн нь Гондурасын Роатан арал дээр байрладаг эко аялал жуулчлалын парк юм. Энэхүү цэцэрлэгт хүрээлэн нь гайхалтай ургамал, амьтны аймагтай арлын байгалийг олж мэдэхэд тохиромжтой газар юм.Тус цэцэрлэгт хүрээлэн нь ширэнгэн ойг хамарсан дүүжин гүүрээрээ а...

Photo · Reina S.

Гумбалимба цэцэрлэгт хүрээлэн — West Bay, Honduras.

Location
West Bay
Type
Цэцэрлэгт Хүрээлэн
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Гумбалимба цэцэрлэгт хүрээлэн

Гумбалимба цэцэрлэгт хүрээлэн - West Bay | Secret World Trip Planner

Гумбалимба цэцэрлэгт хүрээлэн нь Гондурасын Роатан арал дээр байрладаг эко аялал жуулчлалын парк юм. Энэхүү цэцэрлэгт хүрээлэн нь гайхалтай ургамал, амьтны аймагтай арлын байгалийг олж мэдэхэд тохиромжтой газар юм.Тус цэцэрлэгт хүрээлэн нь ширэнгэн ойг хамарсан дүүжин гүүрээрээ алдартай бөгөөд эндээс арлын үзэсгэлэнт панорама үзэх боломжтой. Нэмж дурдахад, цэцэрлэгт хүрээлэнд сармагчин, тукан, игуана, тоть зэрэг олон янзын чамин амьтад амьдардаг бөгөөд тэднийг ширэнгэн ойд алхах үед харж болно.Гумбалимба цэцэрлэгт хүрээлэн нь усанд сэлэх аялалаараа алдартай бөгөөд таныг арлын шүрэн хадтай танилцахад хүргэдэг. Энд та халуун орны загас, акул, далайн яст мэлхийн дунд сэлж болно.Тус цэцэрлэгт хүрээлэн нь тус арал дээр үе удмаараа амьдарч ирсэн Бодден гэр бүлийн гэрт зочлох боломжийг олгодог. Тус байшинг музей болгон өөрчилсөн бөгөөд эртний эдлэл, нутгийн түүхийн томоохон цуглуулгатай.Нэмж дурдахад тус цэцэрлэгт хүрээлэнд зочдод амарч, наран шарлагын газар, тунгалаг Гондурасын тэнгисийг үзэх боломжтой хувийн наран шарлагын газар байдаг. Мөн цохиур шидэх, загасчлах, чулуужсан чулуу ухах зэрэг олон хөгжилтэй үйл ажиллагаанууд бий.Дүгнэж хэлэхэд Гумбалимба цэцэрлэгт хүрээлэн нь байгаль, адал явдалт дурлагчдын хувьд Роатан арлын гоо үзэсгэлэнг экологийн хамгаалалттай, хамгаалагдсан орчинд олж мэдэхийг хүсдэг хамгийн тохиромжтой газар юм.

Гумбалимба цэцэрлэгт хүрээлэн - West Bay | Secret World Trip Planner
Гумбалимба цэцэрлэгт хүрээлэн - West Bay | Secret World Trip Planner

Experiences nearby · West Bay

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app