🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Коттеҷи Блейк — Blakes Rd
← Back
Санъат ва Осорхона 📍 Blakes Rd, United Kingdom 253 views

Коттеҷи Блейк

Коттеҷи Блейк як хонаи таърихӣ дар Фелфам, Ғарби Сассекс, Англия аст. Маълум аст, ки ин хона хонаи шоири барҷастаи англис Вилям Блейк ва ҳамсараш Кэтрин Блейк дар байни солҳои 1800 ва 1803 будааст. Дар давоми будубоши худ дар Коттеҷи Блейк Вилям Блейк як қатор асарҳои муҳим, аз ҷ...

Photo · Melissa R.

Коттеҷи Блейк — Blakes Rd, United Kingdom.

Location
Blakes Rd
Type
Санъат ва Осорхона
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Коттеҷи Блейк

Коттеҷи Блейк - Blakes Rd | Secret World Trip Planner

Коттеҷи Блейк як хонаи таърихӣ дар Фелфам, Ғарби Сассекс, Англия аст. Маълум аст, ки ин хона хонаи шоири барҷастаи англис Вилям Блейк ва ҳамсараш Кэтрин Блейк дар байни солҳои 1800 ва 1803 будааст. Дар давоми будубоши худ дар Коттеҷи Блейк Вилям Блейк як қатор асарҳои муҳим, аз ҷумла достони шеъри "Милтон" ва кисми асари машхури худ «Иерусалим».Хона ҳамчун як макони ҷолиби таърихӣ ва фарҳангӣ нигоҳ дошта шудааст ва ҳамчун осорхона барои тамошобинон боз аст. Шумо метавонед ба коттеджи Блейк ташриф оваред, то муҳитеро, ки Блейк дар он зиндагӣ ва кор мекард, биомӯзед, дар бораи ҳаёт ва кори ӯ маълумот гиред ва фазоиеро, ки ба нобиғаи эҷодии ӯ илҳом бахшидааст, қадр кунед.Коттеҷи Блейк як макони муҳими зиёрати дӯстдорони шеър ва адабиёт буда, дар бораи ҳаёт ва фаъолияти яке аз бузургтарин шоирони адабиёти инглис фаҳмиши бебаҳо пешкаш мекунад.

Коттеҷи Блейк - Blakes Rd | Secret World Trip Planner
Коттеҷи Блейк - Blakes Rd | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Blakes Rd

Start with Коттеҷи Блейк, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Коттеҷи Блейк
    📍 Blakes Rd
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 10.2 km away
  3. 03
    Evening
    📍 18 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Blakes Rd

Experiences nearby · Blakes Rd

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app