🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Музей Евіти — Buenos Aires
← Back
Мистецтво і музеї 📍 Buenos Aires, Argentina 124 views

Музей Евіти

Ласкаво просимо до Музею Евіти, одного з найцікавіших музеїв Буенос-Айреса, присвяченого життю та діяльності однієї з найхаризматичніших постатей в історії Аргентини: Єви Перон, відомої всім як "Евіта".Музей розташований в районі Палермо, в красивому колоніальному будинку, який к...

Photo · Cristina G.

Музей Евіти — Buenos Aires, Argentina.

Location
Buenos Aires
Type
Мистецтво і музеї
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Відкрийте Музей Евіти

Музей Евіти - Buenos Aires | Secret World Trip Planner

Ласкаво просимо до Музею Евіти, одного з найцікавіших музеїв Буенос-Айреса, присвяченого життю та діяльності однієї з найхаризматичніших постатей в історії Аргентини: Єви Перон, відомої всім як "Евіта".Музей розташований в районі Палермо, в красивому колоніальному будинку, який колись був штаб-квартирою Фонду Еви Перон, благодійної організації, заснованої самою Евітою для допомоги малозабезпеченим верствам населення.Музей Евіти пропонує повний огляд життя Евіти, від її скромного дитинства до слави першої леді Аргентини. Виставка організована за різними розділами, що висвітлюють найважливіші події з життя Евіти та діяльності її фонду.Серед експонатів - одяг, аксесуари та історичні документи, що належали Евіті, такі як її урочисті сукні, туфлі, капелюшки та рукавички. Тут також представлені фотографії, відео, особисті речі та документи, які розповідають про її приватне життя та соціальну і політичну активність.Один з найцікавіших розділів музею присвячений історії Фонду Еви Перона, де можна дізнатися, як фонд допоміг тисячам нужденних людей в Аргентині, забезпечивши їх їжею, ліками та медичним обслуговуванням.У музеї також проводяться тимчасові виставки, які досліджують конкретні теми, пов'язані з життям і діяльністю Евіти, а також пропонуються вистави та культурні заходи для всієї родини.Таким чином, музей Евіти є обов'язковим для всіх, хто хоче дізнатися про аргентинську історію та культуру, і особливо для тих, хто хоче відкрити для себе життя і творчість однієї з найважливіших постатей країни. Історичне розташування та архітектура колоніального будинку в поєднанні з емоціями, викликаними життям Евіти, роблять відвідування Музею Евіти незабутнім досвідом.

Музей Евіти - Buenos Aires | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Buenos Aires

Start with Музей Евіти, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Музей Евіти
    📍 Buenos Aires
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0.9 km away
  3. 03
    Evening
    📍 1.3 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Buenos Aires

Experiences nearby · Buenos Aires

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app