🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Ол Дойне Ленгай в Танзания и карбонатитна лава — Ol Doinyo Lengai
← Back
Девствена природа 📍 Ol Doinyo Lengai, Tanzania 259 views

Ол Дойне Ленгай в Танзания и карбонатитна лава

Има само един вулкан в света, който изхвърля карбонатитна лава: Ол Дойне Ленгай в Танзания. Това не е просто още един сух факт за досадните учени: този вулкан е много необичайно място, което няма аналог в света.Ол Дойне Ленгай, "Планината на бога"на езика на Масаите - това е акти...

Photo · Ritika S.

Ол Дойне Ленгай в Танзания и карбонатитна лава — Ol Doinyo Lengai, Tanzania.

Location
Ol Doinyo Lengai
Type
Девствена природа
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Открийте Ол Дойне Ленгай в Танзания и карбонатитна лава

Ол Дойне Ленгай в Танзания и карбонатитна лава - Ol Doinyo Lengai | Secret World Trip Planner

Има само един вулкан в света, който изхвърля карбонатитна лава: Ол Дойне Ленгай в Танзания. Това не е просто още един сух факт за досадните учени: този вулкан е много необичайно място, което няма аналог в света.Ол Дойне Ленгай, "Планината на бога"на езика на Масаите - това е активен вулкан, разположен в рифте Грегъри, на юг от езерото Натрон в района на Аруши в Танзания. Част от вулканичната система на източноафриканския Рифт.

Experiences nearby · Ol Doinyo Lengai

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app