🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Прага / Еврейски Музейuntil — U Staré školy 141/1
← Back
Изкуство, театри и музеи 📍 U Staré školy 141/1, Czech Republic 239 views

Прага / Еврейски Музейuntil

еврейски музей До края на 19 век районът на север от Стария градски площад съставлява еврейско гето. Голяма част от територията е изчистена, за да се направи място за арт нуво сгради, но някои от ароматите все още остават. Еврейският музей всъщност включва шест различни историчес...

Photo · Sara L.

Прага / Еврейски Музейuntil — U Staré školy 141/1, Czech Republic.

Location
U Staré školy 141/1
Type
Изкуство, театри и музеи
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Открийте Прага / Еврейски Музейuntil

Прага / Еврейски Музейuntil - U Staré školy 141/1 | Secret World Trip Planner

еврейски музей До края на 19 век районът на север от Стария градски площад съставлява еврейско гето. Голяма част от територията е изчистена, за да се направи място за арт нуво сгради, но някои от ароматите все още остават. Еврейският музей всъщност включва шест различни исторически обекта в района, достъпни с един билет. Той ви позволява да посетите синагогата на Клаузен, синагогата на Майзел, синагогата на Пинкас, великолепната испанска синагога, церемониалната зала и старото еврейско гробище. Взети заедно, те дават вълнуваща представа за този аспект от историята на прага.

Прага / Еврейски Музейuntil - U Staré školy 141/1 | Secret World Trip Planner
Прага / Еврейски Музейuntil - U Staré školy 141/1 | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in U Staré školy 141/1

Start with Прага / Еврейски Музейuntil, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Прага / Еврейски Музейuntil
    📍 U Staré školy 141/1
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away
  3. 03
    Evening
    📍 0.1 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · U Staré školy 141/1

Experiences nearby · U Staré školy 141/1

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif