🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Статуята На Сендай Дайканан — Sendai-shi
← Back
Религиозни места 📍 Sendai-shi, Nakayamaminami?31???? 333 views

Статуята На Сендай Дайканан

Сендай Дайканан е 100-метрова статуя, разположена в Сендай, Япония. Статуята представлява японски будистки Бодхисатва. Тази статуя стои на върха на хълм в Сендай , с изглед към много части на града. Sendai Daikannon държи скъпоценен камък в дясната си ръка и водна ръка в лявата с...

Photo · Rania N.

Статуята На Сендай Дайканан — Sendai-shi, Nakayamaminami?31????.

Location
Sendai-shi
Type
Религиозни места
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Открийте Статуята На Сендай Дайканан

Статуята На Сендай Дайканан - Sendai-shi | Secret World Trip Planner

Сендай Дайканан е 100-метрова статуя, разположена в Сендай, Япония. Статуята представлява японски будистки Бодхисатва. Тази статуя стои на върха на хълм в Сендай , с изглед към много части на града. Sendai Daikannon държи скъпоценен камък в дясната си ръка и водна ръка в лявата си ръка, за да ни вода мъдрост. Чрез асансьорите туристът може да се изкачи до върха на статуята и да разгледа целия град.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Sendai-shi

Start with Статуята На Сендай Дайканан, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Статуята На Сендай Дайканан
    📍 Sendai-shi
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 6.1 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Sendai-shi

Experiences nearby · Sendai-shi

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif